reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
a ja dziś dalej szalałam z oknami hehe mimo deszczu pewnie uznali że jakaś wariatka, ale doszłam do wniosku że muszę to zrobić od razu bo potem mogę nie zdążyć, potem pranie i sprzątanie, a teraz się ruszyć nie mogę hehe.
Jutro wybieram się na ktg a w sobotę zobaczę czy znów pomoże mi kilkukilometrowy spacer.
Dziewczyny rodzące powodzenia i trzymajcie się dzielnie
 
Witam was dziewczynki z wieczorka.
Ja już po wizycie, co opisałam w odpowiednim wątku.
Potem miałam lekcje z angiel. i pichciłam w kuchni więc dopiero teraz się odzywam. Jutro delikutaśnie biorę się za większe porządki domowe. Jak ciąża donoszona to czas wić gniazdo. HEHE.
Agusiar-fajnie, że mimo nowych obowiązków masz czas dzielić się wrażeniami z nami niedoświadczonymi. To pomaga. Cudnie, że jesteś już w domku z dzieciaczkiem. Wszystkie Ci zazdrościmy.
Taq-myślę, że w domku zawsze raźniej. Nie martw się i głowa do góry.
Amerie-3mamy kciukasy moooocno zaciśnięte i czekamy na wieści.
Agatakat i Violett- 6.listopada jest długi, więc zdążycie obie urodzić. Może jeszcze któraś się załapie.
Rtystka-czekamy na wiadomości i myślimy o Was.
Holly-brak mi słów. Promieniejesz! Zdjęcie cudowne i to co piszesz, takie optymistyczne. Tylko pozazdrościć. Wspaniale, że głowa już mniej boli. Możesz w pełni cieszyć się macierzyństwem.
Mgłaczek-fajnie, że już znasz termin cc. U mnie w szpitalu też nie ma znieczulenia przy porodzie SN dlatego zdecydowaliśmy się na Kraków. Wolę mieć możliwość wybory jakby co.
 
Holly- super, że się odezwałaś...jestem pod wrażeniem jak wyglądasz i ogólnie promieniejesz:D
Twoje zdjęcie będzie dla mnie wzorem, jak mam się czuć po porodzie...no może po tygodniu:p:)
Powodzenia życzę!

Dziewczyny jak tu mam się rozchodzić jak cały dzień leje na dworzu...:(
 
Holly ślicznie wyglądacie;-)
A my właśnie byliśmy w szpitalu w którym chcę rodzić. Wiem gdzie mam iść i co po kolei robić:-) Oprowadzała nas bardzo miła położna. Nawet sobie tętna maluszka posłuchaliśmy. Wszystko pokazała, wyjaśniła i jestem spokojniejsza. Dzisiaj było tam 5 porodów, w tym jeden w trakcie. I byłam na sali gdzie dziewczyny które dzisiaj rodziły leżały sobie z maleństwami - takie słodziutkie :-)
 
Kurcze Holly prześlicznie!!!!
Agusiar życzę samych udanych dni z Maleństwem, co ja pisze są udane :)
Rtyska o kurcze 38 i 2 to jakby za 9 dni odemnie i Joli !!!!! Powodzenia!
Amerie kurcze mogliby cię już nie męczyć, współczuję i trzymam kciuki
Anbar twój suwak - niespodzianka ale ktoś jest dowcipny co
Taq dobrze że wszystko ok, w domu to w domu nie

A reszta? Trzymamy się w kupie nie? Ten listopad, jakoś do mnie nie dociera wiecie, żebym czasem się nie zdziwiła, tylko dziś nie mogę bo się wymeldowałam od rodziców a nie zdążyłam zameldować :D
Acha - z zieloności dziś nic, fajnie, patrzę i obserwuję, jak wariatka
 
Heja wieczornie, poswiecilam ten wieczor tylko dla siebie: peeling, dluga kapiel, wloski umyte:-p

ale jedno co mnie zalamalo to ze dzisiaj pojawily mi sie rozstepy na brzuchu :baffled: doslownie wczoraj tego nie bylo, rozryczalam sie jak glupia.. ech

a moj T. powiedzial ze jutro po pracy mozemy wywolywac, dzisiaj cos jeszcze musi dokonczyc do pracy i wezmie sluzbowego laptopa na weekend to juz zupelnie bede mogla rodzic :-D :wink::wink::wink::wink::wink: :-D
 
reklama
Ehh przez ta pogode to mnie teraz zlapal kryzys jakis... Normalnie najchetniej to bym usiadla i sobie poplakala... Moj P nic mi nie zobil a ja jestem dla niego niemila i doskonale o tym wiem ;/ Az sie wsciekam sama na siebie... Ehh. Wkurzaja mnie te humory juz. Zreszta boli mnie caly brzuch od samej gory do dolu. Wykanczam sie normalnie juz. Nie chce juz chodzic w tej ciazy. Ja chce miec juz dziecko w lozeczku.. Ehh. Co za dzien ;/

Dobra nie bede wam juz tutaj dzis smecic. Milego wieczoru, i spokojnej nocki zycze mama ktore jeszcze nie chca lub nie moga rodzic, a tym ktore juz moga to zycze niespokojnej, skurczowej i z odchodzacymi wodami.
Buziaki.
 
Do góry