reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Hej Dziewczyny :)
Ja tylko na chwileczkę. Malutka jeszcze śpiocha, a dziś jej to jakoś nie terminowo idzie haha. Co chwile jest głodna, zjada po troszeczkę, trochę chyba też walczy ze zrobieniem kupki. Ogólnie jest dobrze, oczywiście żeby nie zapeszyć :) Niestety ma też trochę kolek, ale ogólnie sobie jakoś radzimy. Niestety po tych przejściach jakie mieliśmy, teraz zaczniemy chodzić po lekarzach już pierwsza wizyta w środę, ale w sumie dzięki temu będziemy wiedzieć ile nasza Beatka przybrała na wadze.

Holly jeśli mogę to proszę mnie też wciągnąć na to forum, bo tak długo mnie nie było że aż nie wiem co się tu dzieje:szok:. Dziękuję z góry.
Postaram się więcej udzielać, oczywiście o ile pozwolą mi moje dziewczyny :)

Pozdrawiam serdecznie mamusie i dzieciny.
 
holly więc i ja poprosze o zaproszenie:)
bardzo dawno mnie nie było. teraz na chwilkę tylko.
Adaś nasz urodziła się 1.12.2010 o 19 23. poród trwał prawie 10 godzin, maluszek niestety nie oddychał sam, podano mu tlen był wyciągany PRZYSSAWKĄ ALE O TM W OPOWIEŚCIACH.
Maluch jest przeogromnym ssakiem, zaaplikowany został smoczek jeszcze w szpitalu. leżeliśmy dłużej bo była żółtaczka.
Teraz w domku uczymy się siebie nawzajem każdego dnia. Mam nadzieje, że jutro uda mis ie tu zajrzeć i napisać coś więcej.
Przepraszam, ze tak chaotycznie, ale chciałam się poprostu odezwać.
Ściskam
 
Witaj Jolu, super że JUŻ wszystko w porządku, i zaglądaj częściej, buziaczki dla Adasia :)))


Joaś chylę czoła że masz i tak czas wejść na moment do nas, również buziaczki dla Arturka, widzę że nie tylko ja walczyłam z żółtaczką :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Joaś, Jola- super, ze się odezwałyście:) Ucałujcie swoich syneczków ode mnie i od Mikołajka:)

Holly- to i ja poproszę zaproszenie:)... O tamtej grupie wiedziałam, nawet wysyłałam prośbę o zaproszenie ale takowago nie otrzymalam:p
Tylko powiedzcie, ze jak to teraz będzie, ze na głownym nie piszemy tylko w tamtej grupie? Bo ja się nie znam na tym...:)
 
Aduska....Myślę że na Grupie piszemy o tym o czym nie chcemy pisać tutaj, bo przecież głupio żeby ten wątek i to podforum zwyczajnie zamarły.....
 
reklama
Moje dzieciorki wykąpane - czwóreczka :-) Arti śpi po cycaniu. Zmykam suszyć głowy dzieciakom - dziś zbiorowe mycie ;-)
 
Do góry