reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

La Mari - ja bardzo chętnie skorzystam z Twojego doświadczenia i wsparcia w kwestii karmienia, na razie mam takie podejście że chciałabym spróbować karmić piersią, ale jako że to będzie moje pierwsze dziecko, to zupełnie nie wiem czego się spodziewać i przyda się rada doświadczonej koleżanki
Olinkaa - cieszę się że Twój wypadek się dobrze skończył, uważaj na siebie i nie forsuj za bardzo
 
reklama
Nanulika- oczywiście, że trzymamy kciuki, a ty trzymaj się dzielnie!!!!Cieszę się, że masz dobrą opiekę, ale szkoda, że tak długo Cię trzymają zanim podejmą decyzję, ale mam nadzieję,że szybko ten przykry dla Was czas minie!!!!
 
ufff Olinka czytam zawsze forum od końca i zobaczyłam owyższy post i juz mi staneło w gardle że cos znowu złego uważaj na siebie :) fajnie że już wiesz co będzie :) Matyjasową trzeba poprosic by do naszych terminów porodów przypisac płeć dziecka i będzie wiadomo jakie sa przewidywania ale na razie chłopaki góra :) a ja syna jak rodziłam to same dziewczyny się rodziły :)


A ja informuje że musze wyprowadzić się na jakis czas za kraków do naszego domku teściowa z sanatorum wraca bo świeżba facet tam przyniusł i dwie pielęgniarki się zaraziły maja ich czymś smarowac i wypuszczac do domu bo ma być dezynfekcja i ja oczywiście wpadłam w panikę bo ja w ciązy a ona wraca i może przywlec tego syfa tak więc ja się ewakułuje z tąd i pewnie juz tam zostaniemy przez wakację tu nie zamierzam przyjeżdżać pomimo tego że mieszkamy na innych piętrach ja juz dość w zyciu przeszłam i nie zamierzam kolejny raz sie denerwać ale myśleć pewnie będę mąż musi tu do pracy przyjeżdżać zawsze jakieś ***** normalnie wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr w tel nie umiem was tu podgladac więc zostaje mi necik ale nie wiem jak tam z zasięgiem będzie czasem mamy od sąsiada sygnał ale biore też mojego przenośnego necika więc co jakiś czas się odezwę :)
 
Widzę, że coraz gorętsze tematy są na tapecie :-)
To w takim razie ja również się wypowiem. Ja również nie mam doświadczenia w karmieniu piersią, ponieważ to będzie moje pierwsze dziecko, więc rady wprawionych koleżanek pewnie się przydadzą i jeśli nie będę mogła sobie poradzić, to o nie poproszę. Więc La Mari- czekaj na PW ;-)
Domyślam się, że będę miała z tym kłopoty, ponieważ miałam z obu piersi usuwane liczne guzki, a podczas operacji miałam rozcinane również kanaliki mleczne :-(

Nanulika trzymaj się kochana. Oczywiście, że trzymamy za Was kciuki!!!

Olinka uważaj na siebie i wystrzegaj się dusznych miejsc. Ja również w takich miejscach mam duszności.
 
Witam wszystkie przyszłe listopadowe mamusie :D Szukałam dość długo miejsca w którym będę mogła rozwiać swoje wszelkie wątpliwości których z dnia na dzień jest coraz więcej... Zostanę mamą pierwszy raz i niestety nie mam za wiele osób których mogłabym się poradzić . Niestety narzeczony musiał dodatkowo wyjechać za granicę i wróci dopiero za 3 miesiące - a co lepsze dopiero tydzień przed naszym ślubem...
Mam nadzieję że ja również będę mogła wam wszystkim jakoś pomóc radą bądź dobrym słowem i nawet oddam nockę jęsli któraś będzie musiała się wypłakać :D
Pozdrawiam was wszystkie
Ania :D
PS. Nie wiem gdzie wysłać podanie o przyjęcie do grupy , spełniam wymagania - termin mam na 4 listopada :D
 
myslałam o tym ale ona nie ma prawka i jest po operacji kolana do sklepu nie ma blisko więc sobie nie poradzi tam to dom normalnie mieszkalny więc zabieramy tylko ciuchy i zapasy z lodówki reszta tam jest żyjemy tak na dwa domy no ale cóż ma to swoje wady i zalety:)


Nanulika jednak musisz rodzić rozumiem że normalne skurcze będą wywoływane :( to straszne czyli będą czekać aż płód się wydali i zrobią czyszczenie macicy ( tak zwana skrobanką dawniej )jednak dobrych wieści sie nie doczekałyśmy :(:(
 
dziewczyny ja nie widze problemu w tym ze ktos sie wypowiada na jakis temat i ma swoje zdanie ale nie ze np.pisze.. zle robisz zrob tak i tak, powinnas zrobic to i to ..... to jest dla mnie wymuszanie na kims wlasnego zdania .... a matka najlepeij wie co jest dobre dla jej dziecka ... pewnie ze poradzic sie kazda moze i nawet nieraz chce ale mysle ze wtedy sama pyta o zdanie .... ja nie lubie sytualcji gdy ktos pisze ze robi cos tak ... a potem jest fala komentarzy ze tak sie nie robi itp....
nie wiem czy sie wyrazilam zrozumiale o co mi chodzi :p

olinka super ze syncio bedzie eheheh
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry