reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Madzialenka, myślę, że nie ma sie co stresować. Na poniedziałkowej wizycie skonsultujesz wszystkie wyniki poza grupą krwi, a wyniki grupy krwi pokażesz na kolejnej wizycie.
 
reklama
Dziewczyny czy jak pójdę do gina w czwartek a zwolnienie mam do piątku to może mi wystawić kolejne od soboty już w czwartek? Miałam wizytę na 15 w piątek ale okazało się że o tej samej godzinie jest dzień mamy u synka w przedszkolu więc musiałam przesunąć wizytę, ps. Sebek dostał taki beznadziejny wierszyk, że sam powiedział ze mu się nie podoba.
Moja mama jeszcze młoda,
więc ubierać lubi się.
Czasem drażni ją pogoda,
bo z ciśnieniem coś tam źle.
:-D:-D:-D Po przeczytaniu wierszyka stwierdził: Mama ale przecież ciebie nic nie ciśnie jak jest brzydka pogoda????:-D
 
Izabella, co do L4 to wydaje mi się, ze spokojnie może ci wypisać z datą przyszłą, ale pewna nie jestem bo ja zamierzam pracować tak długo dopóki się dobrze czuję, zatem ze zwolnienia nie korzystam.
Faktycznie ten wierszyk taki sobie, ale potraktuj to z uśmiechem :)
 
hej dziewczyny

nanulika te czekanie musi być straszne ale dobrze, ze przeczekacie w domku, tulę i wspieram ...

agamati
trzymam kciuki za wizytę :)

izabella rzeczywiście wierszyk hehehe taki dziwny jakiś, myślę , że ze zwolnieniem nie będzie problemu ...

u mnie jak zwykle zimno i pochmurno :/ do wieczora siedzę sama bo K robi jeszcze prywatną robotę :/ jutro to samo ale na szczęście w tym tygodniu niedzielę weźmie wolną to odpocznie sobie chociaż 1 dzień. ...
strasznie źle spałam , jakoś nie mogła sobie znaleźć pozycji i gorąco mi było ... ogólnie to siedzenie w domu źle na mnie wpływa :/ już nie mogę doczekać się lipca i wyjazdu do polski :)
 
Qwas- i co zdecydowalas z tymi wizytami?
Ja tez planuje wyjazd do Polski ale tylko na 2-3 tyg odpocząć u rodziców nad morzem w Łebie:) tylko nic nie mogę teraz zaplanować bo mam tyle wyznaczonych wizyt tu w szpitalu , ze nie wiem czy znajdę 2-3 tyg postoju:) 1 czerwca mam kolejne USG w szpitalu i chyba po tym mi wyznacza date polowkowego USG i mam nadzieje, ze po tym w końcu będę mogła lecieć czyli tez ok lipca;)
Powiem Ci, ze na mnie tez strasznie działa siedzenie w domu , nienawidzę tak i o wiele gorzej sie czuje niż w pracy. Dziś na wizycie wypytaj sie czy mam jakieś przeciwskazania ...

Mam jeszcze pytanko- czy na USG trzeba mieć pełny pecherz? Bo 2 tyg temu na prenetalnym miał być pełny i nie wiem czy dziś tez muszę mieć pełny czy nie? Nie za miłe uczucie jak chce sie siusiu:)

Nanulika- trzymaj sie Kochana , cały czas o Tobie myśle i mam nadzieje, ze w końcu wszystko sie ułoży
 
Ostatnia edycja:
qwas ja też siedzę do wieczora sama w domu i też nie mogę się doczekać wakacji mój M będzie miał całe 2 miesiące wolne

w temacie karmienia piersią oglądałyście ten film o obsesji karmienia, ja właśnie oglądam
Obsesja karmienia piersią - tvn player

Ja też uważam że dużo zależy od nastawienia, karmiłam rok czasu, nigdy nie dokarmiałam butelkowym bo nie tolerował, początki były bardzo trudne a kiedy odstawiałam małego od piersi płakałam......
 
Izabella, co do L4, to mój nie wystawi mi nigdy z datą przyszłą. Ostatnio miałam zwolnienie do czwartku, ale źle się poczułam i poszłam do niego we wtorek. Niestety zwolnienia mi nie wystawił, musiałam przyjść ponownie za dwa dni:wściekła/y:. Ale może twój ma inne zasady i da się to załatwić. Nie wiem, czy to zależy od człowieka, czy od przepisów - nie znam się:-)
 
Lola pojadę na szpitalne na 15.30 a na 19 pojadę z K do polskiej kliniki bo wiem, że K bardzo chce być przy badaniu. Sam powiedział, ze najbardziej ufamy naszemu polskiemu lekarzowi i nie szkoda mu pieniędzy jeśli mamy mieć porządne badanie u kogoś kto nas już zna ... a na drugi dzień po 9 mam położną ...

jak jestem sama to przeważnie oglądam w necie seriale i posprzątam i ugotuję coś, czasami porobię jakieś zdjęcia dla ćwiczeń itp ale ogólnie nie rozwijam się ... :/
 
reklama
Izabella mój gin mówi, że może wystawić zwolnienie tylko od dnia wizyty lub następnego i max na 4 tygodnie
 
Do góry