reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

izabella83, ja od poczatku jakies 1-2kg przytylam, ale od miesiaca waga stoi.


Nanulika, przykro mi, ze musi to wszystko tak dlugo trwac :( myslalam, ze to kwestia 2-3 dni. No ale niedlugo bedziecie mieli za soba, a narazie odpoczywaj w domu - zawsze lepiej niz w szpitalu.


Lola216, ja nie mialam wielu wizyt w pierwszej ciazy, ale jak powiedzialam poloznej ze chce leciec do polski na urlop, to te ktore byly mi przesunela bez problemu. Co do pecherza, to w Anglii zawsze mi pisali w liscie, ze ma byc pelny, a w Polsce nikt nie wspominal.


MagdaP3011, mam nadzieje, ze szybko dojdziesz do siebie bidulko.


Wesoła Kobietka, wszpolczuje tych przezyc :( ja to sie boje wariatow na drogach.. do tego stopnia, ze jak mam jechac autem gdzies dalej (obojetnie czy kieruje, czy jako pasazer) to przezywam stres.


Co do samochodow, to uzywacie adapterow do pasow? Ja mam gdzies stary z pierwszej ciazy i musze go wygrzebac, bo jak jade autem, to sie boje ze jakby co.. to pas mam akurat na brzuchu, wiec pierwsze co byloby scisniete to dzidzia.. :(


niteczka, ja tez mam wizyte w pon :) tylko bardzo pozno bo o 21. Tez nie czuje jeszcze ruchow, a to moja druga ciaza, takze uszy do gory :)
 
reklama
Elzu ja jak miałam już duży brzuszek to zanim weszłam do auta zapinałam pasy, później siadałam i przekładałam tylko pas "piersiowy", a pas "biodrowy" miałam za plecami. Nie wiem czy udało mi się wytłumaczyć o co mi chodzi :-D w każdym bądź razie nic mnie nie uciskało na brzuszku :-)
 
hej
ja nie czuję ruchów i pewnie szybko nie poczuję bo mam oponkę heh
przytyłam ok 3 kilo i dziwne bo jem na prawdę mało ale po schudnięciu tych 45 to mi szybko wraca ...
zaczynam mieć stres przed wizytą we wtorek i jestem płaczliwa i czepliwa ... znam już te odczucia ech

za oknem jak zwykle szaro buro i zimno oo !
 
Ja od początku ciąży przytyłam ok 2 kg. Ale tc waga mi skakała.
Dziewczyny mi się wydaje, że pasy w samochodzie są bezpieczne dla dziecka, tylko trzeba je odpowiednio ustawić. Ja biodrowy mam na biodrach, a górny między piersiami, więc dzidzia nie ucierpi.
Wesoła współczuję przeżyć.
 
O nawet spokojnie dziś tu.. Można Was nadrobić..

Wiecie co, zestresowałam się tak dziś że aż mi krew z nosa pociekła jak z kranu.. Zwaliłam lampkę z żarówką enerooszczędną, taka świetlówką i kurde zbiła się...:wściekła/y: No ale ja oczywiście panika.. Po fakcie dopiero zaczęłam czytać i w sumie mało tej rtęci tam jest bo od 2 do 5 mg a np w termometrze jest 100 razy więcej.. no ale co stresu się nażarłam to moje i dzidzi niestety.. w sumie to dalej nie wiem co robić bo to potłukło się na dywanie w naszej sypialni.. Pokój wietrzy się już 3 godziny.. Myślicie że mogę tam spać czy nie??
 
Crazy a możesz wynieść dywan? Może tak na wszelki wypadek. Myślę, że nic Wam nie grozi, ale w naszym stanie lepiej dmuchać na winne, bo później będziesz się stresować czy wszystko jest dobrze.

Faktycznie cicho tu dzisiaj.
 
Nikita niestety nie mogę bo mamy wykładzinę dywanową. Doczytałam ze w takich żarówkach rtęć nie ma postaci ciekłej więc od razu wyparowuje więc co tam było to już wyparowało.. Pokój wietrzył się ponad 6 godzin więc ok.. Zmieniłam pościel tylko na wszelki wypadek..
 
Wesoła Kobietka tak pytam bo w pierwszej ciąży byłam na przyzierności karkowej i też byłam zadowolona ale też długo to nie trwało. Teraz chciałabym iść ale nie wiem teraz który tydz. będzie najlepszy ogólnie chce wiedzieć czy się dobrze rozwija a już nie pamiętam jaki tam cennik mają.

Nikita też nie pomogę ;-)
 
reklama
Witam i ja :) wstajemy nie spiny ;D dzionek zapowiada sie cieplutki i u mnie a u Was? :)
Kurcze wczoraj kąpaliśmy psa i tak pózniej było czuć od niego bo był mokry że aż mnie mdliło ale wietrzyłam pokój a jak już psiak wysechł było okej :):-)
 
Do góry