reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

@Kejcik tak w ogóle to chodziło mi o to że tam na świeczkach chyba jest żmija namalowana i wygląda na 12 😉 bo tort mega super! Wygląda totalnie na moje smaki, jadlabym 🤤🤤🤤🤤
od razu wyłapałam o co kaman😎 zresztą nie byłaś pierwsza, która tak zinterpretowała te artystyczne dekoracje 😉 w sumie wszystko się zgadza - trochę jestem żmiją, a trochę kochaną kocicą😜
 
reklama
Nasi przyjaciele tak sobie „strzelili” trzecie dziecko - seksem przerywanym i to, teoretycznie, poza dniami płodnymi 😅 I wiecie co było smutne w tej historii? Że bali się nam powiedzieć o tej ciąży, bo oni jej nie planowali, (żeby nie powiedzieć, że nie chcieli), a doskonale znają naszą historię i mocno nas wspierają, i nie chcieli nas zranić.
Bardzo miłe ze strony przyjaciół 🙂 niestety nie na wszystko mamy wpływ 😔 ale też nie powinniśmy martwić się życiem innych za bardzo. Bo nasze własne radości nam uciekną 🤷.
Wam też się uda 🙂
 
U nas tak samo wcześniej był stosunek przerywany i tak też się to sprawdzało 🙈 teraz od płótora roku kończymy stosunek a tu nic. ☹️.
I też żałuję że tyle czekałam jakbym wiedziała że to tyle potrwa to wcześniej bym się zdecydowała na diagnostykę i starania
 
Dziewczyny, u mnie bijące serduszko ♥️ historia niesamowita, nie wierzyłam ze coś takiego może mi się przydarzyć. Z OM (liczyliśmy miesiączkę z 2.10) wychodzi 7 tydzień ale z pomiarow zarodka wychodzi początek 6 tygodnia. Owulacje musiałam mieć ok 20-22.10 dlatego jak robiłam test 29.10 to on nie wyszedł. To krwawienie - to po prostu musiało być jakieś krwawienie które się zdarza we wczesnej ciąży. Po drodze (jeśli pamiętacie moje wojaże) były jeszcze Clostilbegyt i drożność jajowodów🙈🙈🙈Na chwile obecna wszytsko wyglada OK ♥️ trzymajcie za nas kciuki bo do tej pory nie mogę w to uwierzyć. Żadne obliczenia nam się z lekarzem nie zgadzają, nie mamy pojecia kiedy to dziecko się poczęło. Termin zakres: miedzy 8 a 15 lipca 2024. Mam nadzieje ze spotkam Was jak najliczniej na grupie lipcowej. Czy któraś z Was bierze Clostilbegyt? Wykupiłam opakowanie na zaś 🙈
 
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję 🩷 dzięki Wam wierzę, że może nie będzie tak źle. Jesteście najlepsza grupa wsparcia 🩷
Będzie dobrze-może chyba też być tak, że dziecko będzie zdrowe a będzie tylko nosicielem..
A wiesz może czy jakieś badania robili? Poronienie w 17tc brzmi strasznie :/
U męża mojej znajomej to nie była jednak translokacja a inwersja chromosomu 7 i mieli 85%szans na zdrowe dziecko. Pierwszą ciążę poroniła w 12tc a drugą ciążę miała z wadami i miała terminację w 17tyg.Nie mogę sobie na ten moment przypomnieć, czy robili badania jakieś ale pamiętam, że jak już była po prenatalnych, to mówiła, że dziecko jest zdrowe i każde kolejne usg to potwierdzało. Przy tych pierwszych ciążach było widać ciężkie wady na usg.
 
Dziewczyny, u mnie bijące serduszko ♥️ historia niesamowita, nie wierzyłam ze coś takiego może mi się przydarzyć. Z OM (liczyliśmy miesiączkę z 2.10) wychodzi 7 tydzień ale z pomiarow zarodka wychodzi początek 6 tygodnia. Owulacje musiałam mieć ok 20-22.10 dlatego jak robiłam test 29.10 to on nie wyszedł. To krwawienie - to po prostu musiało być jakieś krwawienie które się zdarza we wczesnej ciąży. Po drodze (jeśli pamiętacie moje wojaże) były jeszcze Clostilbegyt i drożność jajowodów🙈🙈🙈Na chwile obecna wszytsko wyglada OK ♥️ trzymajcie za nas kciuki bo do tej pory nie mogę w to uwierzyć. Żadne obliczenia nam się z lekarzem nie zgadzają, nie mamy pojecia kiedy to dziecko się poczęło. Termin zakres: miedzy 8 a 15 lipca 2024. Mam nadzieje ze spotkam Was jak najliczniej na grupie lipcowej. Czy któraś z Was bierze Clostilbegyt? Wykupiłam opakowanie na zaś 🙈
Cóż za fantastyczna wiadomość! ❤️ Było już tyle przygód na początku Waszej wspólnej historii, że teraz musi już być wszystko dobrze 🤞❤️
 
Dziewczyny, u mnie bijące serduszko ♥️ historia niesamowita, nie wierzyłam ze coś takiego może mi się przydarzyć. Z OM (liczyliśmy miesiączkę z 2.10) wychodzi 7 tydzień ale z pomiarow zarodka wychodzi początek 6 tygodnia. Owulacje musiałam mieć ok 20-22.10 dlatego jak robiłam test 29.10 to on nie wyszedł. To krwawienie - to po prostu musiało być jakieś krwawienie które się zdarza we wczesnej ciąży.
Cudowna historia! Trzymam nadal za Was kciuki!
 
Dziewczyny, u mnie bijące serduszko ♥️ historia niesamowita, nie wierzyłam ze coś takiego może mi się przydarzyć. Z OM (liczyliśmy miesiączkę z 2.10) wychodzi 7 tydzień ale z pomiarow zarodka wychodzi początek 6 tygodnia. Owulacje musiałam mieć ok 20-22.10 dlatego jak robiłam test 29.10 to on nie wyszedł. To krwawienie - to po prostu musiało być jakieś krwawienie które się zdarza we wczesnej ciąży. Po drodze (jeśli pamiętacie moje wojaże) były jeszcze Clostilbegyt i drożność jajowodów🙈🙈🙈Na chwile obecna wszytsko wyglada OK ♥️ trzymajcie za nas kciuki bo do tej pory nie mogę w to uwierzyć. Żadne obliczenia nam się z lekarzem nie zgadzają, nie mamy pojecia kiedy to dziecko się poczęło. Termin zakres: miedzy 8 a 15 lipca 2024. Mam nadzieje ze spotkam Was jak najliczniej na grupie lipcowej. Czy któraś z Was bierze Clostilbegyt? Wykupiłam opakowanie na zaś 🙈
Ten zarodek to Chuck Norris!

Piękna historia z świetnym zakończeniem!
Oby więcej takich!
 
reklama
Dziewczyny, u mnie bijące serduszko ♥️ historia niesamowita, nie wierzyłam ze coś takiego może mi się przydarzyć. Z OM (liczyliśmy miesiączkę z 2.10) wychodzi 7 tydzień ale z pomiarow zarodka wychodzi początek 6 tygodnia. Owulacje musiałam mieć ok 20-22.10 dlatego jak robiłam test 29.10 to on nie wyszedł. To krwawienie - to po prostu musiało być jakieś krwawienie które się zdarza we wczesnej ciąży. Po drodze (jeśli pamiętacie moje wojaże) były jeszcze Clostilbegyt i drożność jajowodów🙈🙈🙈Na chwile obecna wszytsko wyglada OK ♥️ trzymajcie za nas kciuki bo do tej pory nie mogę w to uwierzyć. Żadne obliczenia nam się z lekarzem nie zgadzają, nie mamy pojecia kiedy to dziecko się poczęło. Termin zakres: miedzy 8 a 15 lipca 2024. Mam nadzieje ze spotkam Was jak najliczniej na grupie lipcowej. Czy któraś z Was bierze Clostilbegyt? Wykupiłam opakowanie na zaś 🙈
Gratuluję serdecznie 😁ani na chwilę nie przestałam wierzyć 😁
 
Do góry