reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

Zgadnijcie w czyim domu zapanowała grypa żołądkowa i kto dzięki swojej błyskawicznej reakcji uratował nowe łóżko przed 🤮🤢 ale musiał myć cały wc-et, bo 6 latek nie trafił ???
No ja🫠😵‍💫
Jutro czeka mnie ciekawy dzień 🥴😷
Współczuję 😒 dla mnie osobiście jelitówka to gorsze dziadostwo od wszelkich innych dziecięcych infekcji😒 Obyś się nie zaraziła i oby dzieci szybko to przeszły 😘
A ja dziś mam dziwny dzień. Gadałam z koleżanką z pracy przez tel. Wiedziała o ciąży i o poronieniu i zadzwoniła pogadać, zapytać jak się czuje itd. Zryczałam się. Nie sądziłam że jeszcze tyle łez z siebie wycisnę. Myślałam, że już dużo lepiej ze mną. 🤦 Oczywiście po rozmowie ze stresu znowu mnie brzuch rozbolał 🤦
Jutro ta nieszczęsna wizyta. Mam nadzieję że tym razem już dojdzie do skutku. I sama nie wiem czego mam się po tej wizycie spodziewać 🤷
Kochana to dobrze, że dałaś upust emocjom. Dobrze, że porozmawiałaś z koleżanką - takie rozmowy są czasem potrzebne. Ja po poronieniu przez 2tyg.ryczalam ale zaraz potem stanęłam na nogi, choć nie mogłam sobie wcześniej tego wyobrazić. Może i u Ciebie będzie podobnie😘🥰
Dołączam do grona rozchorowanych. Mam nadzieję, że gin mnie jutro przyjmie z gilem, bo to wizyta ostatniej szansy przed wylotem. Jadę 100 km do Łodzi na wizytę o 21.00 😂 I zaraz wracam. Idę tylko na gruntowny przegląd. Mam nadzieję, że nie ma tragedii po tych wszystkich procedurach i lekach.
@Anelili trzymam mocno kciuki za wizytę. Wiem, że się zamartwiasz, ale popatrz na historię @PierwszaFasolka2020 🍀 Jak ma być dobrze to będzie. A ma być!!!!
Dziewczyny, które teraz czekają na rozstrzygnięcia, czytam i przeżywam Wasze dwie kreseczki i trzymam kciuki i wierzę, że będzie wspaniale :)
Powodzenia jutro na wizycie 😌 Szkoda, że trzeba tak daleko jechać ale mus to mus...
Ja nie wiem co będzie z moją ciążą i tak się będę stresować najbliższe dni, bo jak cb to do tygodnia się to rozstrzygnie...
Posiadaczki mopów parowych - jakie marki/modele polecacie? Może się skusze na na black Friday 😄
Oo też ostatnio myślę o mopie parowym ale kurde ja mam w domu podłogę drewnianą i czytała, że nie można za bardzo na drewnie 😩
 
reklama
Raczej miałam na myśli dosłownie ;) Tak mi się spodobał, że musiałam Ci wrzucić fotkę :D
Jestem na etapie szukania pierdółek na prezenty i tak jakoś samo się znalazło.
Mam nadzieję, że nie masz za złe takiego półżarciku ;)
No co Ty 😉 takie dwuznaczne rzeczy są fajne i tu akurat nic nie jest co by się nie zgadzało 🙈😂
 
Od kad biorę acard wróciły mi okres sprzed pierwszej ciąży. Zastanawiam się czy faktycznie moja pierwsza ciąża i poród aktywowały u mnie mutacje. Po porodzie już nigdy nie miałam normalnego krwawienia, poza ciążami biochemicznymi.
 
reklama
Do góry