reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Nie bada ;) Ogląda tylko wyniki i zaleca co dalej. Raz w życiu zrobił mi cytologię, byłam w ogromnym szoku. A tak poza tym to tylko daje skierowania na USG (muszę w inne miejsce jeździć bo on nie ma u siebie) i na badania krwi.
szczerze? Uciekłabym od takiego lekarza tym bardziej, że cytologia raz w roku powinna być robiona 🤯
Polecam jednak wybierać lekarzy, którzy badają.
Mnie ostatnio martwiła jedna rzecz i poszłam do ginekologa w trakcie okresu. Nie przeszkadzało mu to, normalnie mnie badał.
 
ja miewam czasami tak, ze cały czas od owulacji do okresu „czuje” jajniki i podbrzusze. Nie ma się coś sugerować takimi objawami bo niestety o niczym mogą nie świadczyć 😞 mnie np piersi przed okresem nie bolą co miesiąc, ale jak już zaczną to doskwierają na maksa. Tak samo z siusianiem, bliżej okresu zawsze często chodzę do toalety, a ciąży brak
Ja mam tak samo że od owulacij do okresu te jajniki i czasami podbrzusze kłują ( raczej nie bolą) ale je czuć. A tkliwość piersi to tak z tydzień przed okresem i też ciąży z tego nie było.
 
Nie bada ;) Ogląda tylko wyniki i zaleca co dalej. Raz w życiu zrobił mi cytologię, byłam w ogromnym szoku. A tak poza tym to tylko daje skierowania na USG (muszę w inne miejsce jeździć bo on nie ma u siebie) i na badania krwi.
Dziwny ten lekarz 🤔 Mój z Pl jak wejdę do gabinetu, to nie zdążę jeszcze porządnie usiąść na krześle przed nim i już mi pokazuje, że mam się kłaść 🤣
 
szczerze? Uciekłabym od takiego lekarza tym bardziej, że cytologia raz w roku powinna być robiona 🤯
Polecam jednak wybierać lekarzy, którzy badają.
Mnie ostatnio martwiła jedna rzecz i poszłam do ginekologa w trakcie okresu. Nie przeszkadzało mu to, normalnie mnie badał.
Chodziłam do takich którzy badali, przez ostatnie półtora roku przerobiłam ich tyle że głowa mała. I co z tego, skoro od każdego wychodziłam z płaczem. Żaden nie umiał mi pomóc ale do przykrych słów byli pierwsi. Więc tym razem wybieram tego, który mimo braku badania potrafi mi pomóc i zawsze mnie wysłucha.

Druga sprawa, że ja do ginekologa chodzę tylko w ciąży ;) Czyli w zasadzie często.
 
Chodziłam do takich którzy badali, przez ostatnie półtora roku przerobiłam ich tyle że głowa mała. I co z tego, skoro od każdego wychodziłam z płaczem. Żaden nie umiał mi pomóc ale do przykrych słów byli pierwsi. Więc tym razem wybieram tego, który mimo braku badania potrafi mi pomóc i zawsze mnie wysłucha.

Druga sprawa, że ja do ginekologa chodzę tylko w ciąży ;) Czyli w zasadzie często.
jasne, każdy podejmuje swoje decyzję :)
Ja osobiście wolę ginekologa, który zbada mi macicę, jajniki, szyjkę, piersi itp. Bo szybka reakcja jest najważniejsza w chorobach i problemach.
 
Chodziłam do takich którzy badali, przez ostatnie półtora roku przerobiłam ich tyle że głowa mała. I co z tego, skoro od każdego wychodziłam z płaczem. Żaden nie umiał mi pomóc ale do przykrych słów byli pierwsi. Więc tym razem wybieram tego, który mimo braku badania potrafi mi pomóc i zawsze mnie wysłucha.

Druga sprawa, że ja do ginekologa chodzę tylko w ciąży ;) Czyli w zasadzie często.
No grunt żebyś to Ty była zadowolona :)
 
U mnie taka sytuacja. Dlatego bolą mnie jej oki gozej niż wczoraj. Czyli wczoraj na pewno była owulacja czy może dziś? Mam wewnętrzna panikę 🤣 dziś też się seksic?
Screenshot_2023-11-21-11-17-01-380_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
 
reklama
Dziewczyny które były w ciąży mam pytanie z ciekawości. Miałyście jakieś objawy bardzo wczesnej ciąży ( których nie brałyście pod uwagę) słyszałam że są kobiety które od bardzo wczesnej ciąży mają jakieś dzięki temu wiedziały np że są w ciąży
Typowo PMS-owe, bez żadnych większych/mniejszych różnic. Silniejsze „objawy” miewam w cyklach bez ciąży niż miałam w tych trzech, zakończonych ciążą. U mnie jeszcze typowe jest przeziębienie lub opryszczka w okolicach spodziewanej miesiączki, bo to oznacza, że układ immunologiczny zluzował.
 
Do góry