reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

Ja w poprzednim cyklu tak cieczyłam, że zostawiłam mokrą plamę na prześcieradle 😆😆 Zawsze mam dużo śluzu, ale wtedy to była aż przesada. A nic nie brałam


No właśnie ja też mam zazwyczaj sporo ale pp tym cyklu z wiesiolkiem to aż sama zdziwiona byłam 🙈 Bo wcześniej aż tyle tego nie było dlatego tłumaczyłam sobie to braniem tego wiesiołka 😂
 
reklama
U mnie chyba po wiesiołku tak mnie zalewało, że obtarc żadnych 🙈 Hahaha właśnie przypomniała mi się sytuacja jak tam fifarafa się kochamy i mój do mnie:
-kurde ślizgam się.
Ja: za mokro? To po wiesiolku pewnie
On: Niee, skarpety mi się ślizgają
🤣🤣🤣
Hahahahahaha 🤣🤣 ja mojemu każe zdejmować bo mnie to rozśmiesza xd ale dobre. Ogólnie ja mam problem rzadko kiedy mam dużo śluzu. Teraz podczas owulacji też nie mam jakoś mega dużo. Znaczy ja nie jestem 'obtarta' w środku tylko na zewnątrz jakby. Jestem w trakcie depilacji laserowej wtedy zdarza się że skóra jest delikatniejsza
 
A ja już znowu głodna. Teraz pierniki za mną chodzą, takie z nadzieniem. Dobrze, że wczoraj kupiłam.
Zrobiłaś ochotę więc otwieram i ja 😁
20231121_120216.jpg
 
Kitsune w którym dpo wyszła Ci kreska testowa tak mocna jak kontrolna? Ładny zestawik😆
Ja już wypiłam 400ml herbaty roibos i 400ml cieplej wody z cytryną, także jeszcze 2dwie takie szklaneczki i mam normę wyrobioną😆
Przez Was zjadłam czekoladowego croissanta, którego kupiłam córce 🙈😂
 
20 stopni to ja mam jak śpię pod ciepłą kołderka 🙈
Ja pochodzę z domu gdzie było ogrzewanie na koks i w domu zawsze po.26-28 stopni w okresie grzewczym. Jak się przeprowadziłam do niemiec to mega ciężko.mi się przestawiało na inną temperaturę. A jak jade do polski teraz to dla.mnie. masakra
Za gorąco. Ja aktualnie mam w domu 19 i jest dla mnie komfortowo
 
A ja od dwóch tygodni nie zjadłam nic słodkiego :) jestem z siebie dumna, bo nawet nutella schowana głęboko w szafce mnie nie skusiła :) za mną 4 treningi z trenerem personalnym i na razie żadnych spektakularnych wyników nie ma, ale czuję się mniej napuchnięta, wiec chyba w dobrą stronę to idzie :) u mnie niestety wystarczy że spojrzę na czekoladę i mam 5 kg więcej, więc niestety muszę się trzymać zasady że nawet jeden batonik zaszkodzi :)
 
reklama
Mam nadzieję, że jak najszybciej będziesz miała swój zestaw kresek ;) Testujesz jeszcze w tym miesiącu czy dopiero w grudniu?
Dopiero grudzień bo owulka mi wypada gdzieś koło 30.11/1.12... chyba, że znowu wyskoczy w 11dc jak w poprzednim cyklu 🙈 Poszłam wtedy do gina żeby mi dał zastrzyk zivafert i zobaczył jak tam sytuacja po braniu clo, a on mówi, że właśnie przechodzę owulację, bo widzi już płyn w zatoce Douglasa, a jeszcze mam jeden niepekniety pęcherzyk na 24 mm... 😅 od razu po wyjściu telefon do męża żeby wracał szybciej z pracy bo trzeba działać, ale możliwe, ze już było za późno, a nic nie działaliśmy w poprzednie dni bo nam do głowy nie przyszło że to już, zwłaszcza, że z śluzem było tak średnio, a nie robiłam testów owulacyjnych myśląc sobie, że po co będę robić skoro idę na monitoring 😅
 
Do góry