reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Bez przesady 🙂 czegoś tam chyba na biologii uczą 🤔 prawda ? Powiedzcie, że prawda 🙈 Chociaż ja już we wszystko uwierzę 🤷
No niestety, ale poziom edukacji seksualnej w Polsce leży. Nie wierzę w dobry poziom edukacji seksualnej gdy nadal wykładają ją zakonnice lub katechetki. Dwa seks to dalej temat tabu w wielu miejscowościach.
I co taka biedna dziewczyna z miejscowości gdzie wszyscy się znają a do najbliższego ginekologa ma 20 km i 2 przesiadki ma zrobić? Jedna apteka na krzyż, w której sprzedaje matka kolegi. Pójdzie i będzie czytała forum.

I nie zrozumcie mnie źle, bo ja szanuję, że mogłyście czuć wgryzanie zarodka, że mogłyście mieć katar 2 dni przed stosunkiem w którym doszło do zapłodnienia. Ale zastanówcie się czasem nad sensem tego co piszecie, bo to nie znika. 🫥
 
Ja takie zwykle, pewnie zdjecie nie uchwyci ale lekki pyłek jest, taki delikatny błysk ;)
Piękne paznokcie 😁 tak rzadko teraz widzę kwadraty, bo najczęściej prym wiodą migdałki. Ja mam małe palce i mi niestety kwadraty nie pasują. Ja aktualnie mam takie jak niżej 🙂

„sorry dziewczyny” ale tak katar może być objawem. Oczywiście to nie tak ze teraz każda co dostał katar jest odrazu w ciąży. Może być po prostu przeziębiona. Ale to był dla mnie tak nietypowy nieżyt nosa ze zanotowałam to sobie i chciałam kupić jakie tabletki na alergie ( nigdy w życiu nie miałam żadnych alergii). Później będąc już w ciąży pokojarzylam fakty i tak podniesienie estrogenu podajrze spulchnia śluzówki w tym śluzówkę nosa i może być katar.
Ty wierz lub nie
Ja tak miałam ale dopiero na etapie około 7tc.Wiecznie zatkany nos i nie wiedziałam wtedy, że to może być normalne w ciąży. Nie życzę tego objawu żadnej ciężarnej - chodzić 9m.z zatkanym nosem 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
 

Załączniki

  • IMG_20231121_154948.jpg
    IMG_20231121_154948.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 66
No niestety, ale poziom edukacji seksualnej w Polsce leży. Nie wierzę w dobry poziom edukacji seksualnej gdy nadal wykładają ją zakonnice lub katechetki. Dwa seks to dalej temat tabu w wielu miejscowościach.
I co taka biedna dziewczyna z miejscowości gdzie wszyscy się znają a do najbliższego ginekologa ma 20 km i 2 przesiadki ma zrobić? Jedna apteka na krzyż, w której sprzedaje matka kolegi. Pójdzie i będzie czytała forum.

I nie zrozumcie mnie źle, bo ja szanuję, że mogłyście czuć wgryzanie zarodka, że mogłyście mieć katar 2 dni przed stosunkiem w którym doszło do zapłodnienia. Ale zastanówcie się czasem nad sensem tego co piszecie, bo to nie znika. 🫥
Totalnie popieram. Chociaż powiem Wam, że w szkole w moje miejscowości jest super nauczycielka przyrody/biologia. W czwartek klasie wprowadza tematy menstruacji i całego dojrzewania. Dzieci mogą na kartce zadawać jej anonimowe pytania. Zachęca też rodziców by swe dzieci zapisywali na WDŻ. Mam nadzieję że ma dużo dzieci na tych zajęciach bo jej program jest naprawdę bogaty i poruszał wiele ważnych kwestii, które pomogą dzieciom się nie zagubić w tym pokręconym świecie.
 
Totalnie popieram. Chociaż powiem Wam, że w szkole w moje miejscowości jest super nauczycielka przyrody/biologia. W czwartek klasie wprowadza tematy menstruacji i całego dojrzewania. Dzieci mogą na kartce zadawać jej anonimowe pytania. Zachęca też rodziców by swe dzieci zapisywali na WDŻ. Mam nadzieję że ma dużo dzieci na tych zajęciach bo jej program jest naprawdę bogaty i poruszał wiele ważnych kwestii, które pomogą dzieciom się nie zagubić w tym pokręconym świecie.
W klasie mojego syna jest WDŻ jako przedmiot dodatkowy. Nikt nie zdecydował się zapisać dzieci, dlatego zajęcia nie ruszyły nawet 🤷
 
reklama
moja koleżanka złamała nogę, dwa dni później pozytywny test ciążowy 😍😍 czyli jej pierwszym objawem była złamana noga! Także wszystko jest możliwe 😊

Ja w nocy poczułam ścisk i zrobiło mi się niedobrze. Na drugi dzień miałam betę 5,1. To musiało być to. Wgryzało się😁
Dziewczyny jest mi przykro z takich smieszków. Dziewczyna zapyta o nasze pierwsze doświadczenia odpisałam co czułam. Myślałam ze tu się wspieramy a nie wyśmiewamy. A tu jednak loża szyderców. Widzę ze każda z Was lepiej wie jakie były badz nie były moje objawy.
 
Do góry