reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
@nikaplis tu masz rozrysowane jak to wyglada
dzięki czyli spoko endometrium nie znaczy spoko progesteron

Z reszta nie ma chyba co sie zastanawiać tylko walczyć o luteinę skoro w tym cyklu miałam 8ng 6/7dpo a w poprzednim cyklu, 10dpo jakieś 1.7ng 😞 problem w tym że tutaj nie przepisują nawet jak ktoś ma powracające poronienia więc to będzie ciekawa dyskusja
 
Nadrobiłam dzisiejsze strony 😎 i aż mi zaczęło ciśnienie skakać jak czytałam o invitro. Nie jestem wierzaca i wkurza mnie jak ktoś stara mi się narzucić cokolwiek. Więc jeśli ktoś ze względów religijnych nie chce invitro, to niech sobie najzwyczajniej w świecie nie robi!

I miałam dzisiaj konsultacje z genetykiem - niby mam 60% szans na zdrowe dziecko. Ale jeśli tym razem się nie uda, to od razu idę na invitro z badaniem zarodkow. Jakoś mi lepiej od kiedy mam plan :)
 
Nie wiem jak to działa, ale jest możliwe żeby po Ovi był ten delikatny spadek a zaraz po nim nastąpiło zagnieżdżenie i mamy cionsz?
Obstawiam, że tak właśnie było 🤔 to się nazywa wyłapać przełom 🙈 i mamy odpowiedź na bardzo często zadawane pytanie "Jak to jest z tą betą po ovitrelle" 🤣 - po chińsku 🤣
 
Uff nadrobiłam 🥵
Z mojej obserwacji najwyższy owulak miałam wczoraj o godzinie 11 a stosunek był o 21 dnia poprzedniego czyli mineło 14 godzin. Jak robiłam wczorem owulaka wczoraj już był niższy taki jak dzień w czeskiej a dziś jest 0.70
Szanse macie duże 😌 plemniki te 2dni są w stanie poczekać na komórkę jajową 🙂
Współczuję Ci bardzo. Ja tak miałam przy bomergonie jak zbijalam prolaktyne nim na studiach. Co prawda tu nikt nie musiał kręcić, ja po prostu leżałam i wirowało mi tak w głowie, że biegłam na pawia zygzakiem do kibelka. Najgorszy lek jaki brałam w życiu:( Dopiero potem się dowiedziałam, że jest droższy dostinex, który ma mniejsze skutki uboczne.
Ja bardzo się obawiałam bromergonu przez opinie ale no zero skutków ubocznych 🙂 mi pomógł zajść w ciążę
Ale mi się dziś przyfarciło. Ciut się spieszyłam i na 50 miałam 63 km/h, no i Pan policjant taki był szczęśliwy jak mnie zatrzymał, a ja nooo nieee, zaraz w głowie widmo, że spóźnię się na wywiadówkę... Powiedziałam mu co i jak, wziął dowód żeby wypisać mi mandat 2 pkt i 100 zł. Coś długo nie wracał, a na koniec dał mi na szczęście pouczenie i miał prośbę, że mam coś za stówkę kupić synowi 😆

Ja jutro siknę na test, bo mam wyjazd do Łodzi na konferencję i po niej ma być zakrapiana impreza więc sobie sprawdzę, choć to tylko 8 dpo i ta temperatura ciągle niepewna, więc pewnie ujrzę biel, ale co tam. Niestety mam tylko przeterminowany test, swoją drogą nie wiedziałam, że one mają termin przydatności 😉
No proszę - są jeszcze ludzie na tym świecie 😆
Moja siostra wymusiła kiedyś policji pierwszeństwo 🙈 W sumie ja ją na skrzyżowaniu w błąd wprowadziłam 🙈 Na szczęście też miałyśmy szczęście wtedy - chyba zlitowali się jak zobaczyli te tabliczki na szybach , że dziecko w aucie 😂
Przykro mi bardzo 😪 Jeszcze będzie dobrze.
Ja właśnie zjadłam bułkę z aki pełnoziarnistej z zzz czekoladą 😆
 
Nadrobiłam dzisiejsze strony 😎 i aż mi zaczęło ciśnienie skakać jak czytałam o invitro. Nie jestem wierzaca i wkurza mnie jak ktoś stara mi się narzucić cokolwiek. Więc jeśli ktoś ze względów religijnych nie chce invitro, to niech sobie najzwyczajniej w świecie nie robi!

I miałam dzisiaj konsultacje z genetykiem - niby mam 60% szans na zdrowe dziecko. Ale jeśli tym razem się nie uda, to od razu idę na invitro z badaniem zarodkow. Jakoś mi lepiej od kiedy mam plan :)
Super, że jest wyjście z tej trudnej sytuacji. Ja i tak ma ogromną nadzieję, że to 60% masz w macicy 🤞🏻❤️
 
reklama
Dziewczyny! Zaraz koniec miesiąca :D Czas zagęścić ruchy :D
Kermit The Frog Reaction GIF by Muppet Wiki
 

Załączniki

  • 1700686651534.png
    1700686651534.png
    18,1 KB · Wyświetleń: 41
Do góry