reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Ej rozjaśniłam ekran na maksa takie coś to kreska😱 no dobra to jest to ja się aż tak nie przygladałam.. no taki cień to już znaczy ciążę ? Ale ja bym poszła po nie przeterminowany to prawie 2 lata dużo
Jeśli jest różowy to tak ;) Baaaardzo wczesną, ale tak. CHociaż w tym przypadku jeśli jest przeterminowany to może oznaczać wszystko ;P
 
Dobry wszystkim 🥱

Zanim nadrobię, to tak na pożegnanie luźny temat ode mnie ;) Jak często pierzecie staniki 😂 bo ja chyba za rzadko 🤪
Hmm trochę za rzadko niestety a przed urodzeniem dzieci chodziłam bez stanika-było zajebiscie 😆
a jak często pierzecie spodnie, jeansy? po ilu użyciach?
Moje jeansy od 5lat leżą sobie w szafie i pięknie wyglądają 😂 Jak ostatnio próbowałam je założyć, to gały mi z orbit wyszły-tak się biodrach poszerzyłam😱 Najlepsze, że w ogóle nie zdawałam sobie sprawy. Brzuch to wiedziałam, że mi trochę urósł ale dupencja🙈❓
 
Ja po pracy piorę za każdym razem, w lecie też codziennie. W domu chodzę bez, więc zakładam tylko na wyjścia. Jak się nie upocę, to mam na kilka razy. 😅 Tylko ja nie dbam jakoś bardzo. Wrzucam w siatkę i piorę z całą mieszanką ubrań, bez żadnych specjalnych proszków, trybów prania, często w wysokich temperaturach. Lubię biustonosze z Gortexu i kupiłam sobie kiedyś taki, który bardzo lubiłam. Później uznałam, że w sumie dokupię sobie kolejny taki sam. Dokupiłam i byłam zdziwiona, że ten pierwszy był już taki wyblakły, a dopóki nie przyszedł nowy, to myślałam, że wygląda dalej tak jak na początku. 😆 A jak już przy bieliźnie jesteśmy to potrzebuję jakieś niezniszczalne majty. Jakie firmy polecacie? :D Mi najlepsze udało się znaleźć jak do tej pory w Change, ale już powoli dogorywają niestety. 😅
O ja też wymieniłam wszystkie na gortex 🙂
 
W ogóle polujecie na coś na promocjach BF? 😄
ja nic :D nie lubię kupować w ogóle, nie mam jakiegoś jaranka, a jak mam coś kupić to 20 razy się upewnię, czy mi to na pewno potrzebne :D
Ostatnio kupiłam laptopa, teoretycznie mogłam czekać na coś na bf, ale mnie to nie obchodzi. Potrzebuje - kupuje, nie potrzebuje - niska cena mnie nie skusi :D
Jeansow chyba nie powinno się prac często 🤔
Ale pytanie, czy masz jeansy czy spodnie jeansopodobne..😆 Bo takie rozciagliwe to ja piore raz w tygodniu. Średnio po 4- 5 uzyciach.
Nie no, takie jeansopodobne oczywiście mam :D
 
reklama
Ja tradycyjnie- nie widzę kreski! Dziewczyny ja jestem ślepa. Może ja byłam w ciąży i nie widziałam kresek 😭😅😅😅
Tu może ciut lepiej widać. Ale to przeterminowany test, więc on prawdy nie mówi 😀
 

Załączniki

  • 20231123_072220.jpg
    20231123_072220.jpg
    258,4 KB · Wyświetleń: 78
Do góry