reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Jak taka krecha 8dpo to ja może jednak za tydzień już zacznę sikać 7dpo😂
Właśnie to samo pomyślałam. Mi od owulacji temperatura rośnie. Znaczy dzień po był lekki spadek a teraz znowu do góry. Zobaczymy jak będzie dalej wyglądać dziś jestem 3dpo i dalej śluz jest przezroczysty nie dużo ale jest i ta temperatura 🥹
 
Wygląda inaczej niż 10 ? Ja to najchętniej bym tego starego chciała 😆
No z tego co mój mąż mówił to inaczej. Mniej intuicyjnie działa. A on wie, ze jak ja się przyzwyczaję do czegoś to bardzo nie lubię się przestawiać. Ale nie mogę nic wiecej powiedziec, bo nie używałam 11. Więc to musisz się sama zorientować, czy Ci pasuje :) wielu ludzi mówi, ze jest okej.
 
Jak wyglądała twoja temperatura od 5 dpo?
Jakoś nisko właśnie.. 😞

5dc spadła do 36,6 na drugi dzień skok na 36,9 a od 7dc do teraz 36,8. Tylko, że ja na zwykłym z jednym miejscem po przecinku mierzę
 

Załączniki

  • Screenshot_20231123_111203_TTC OvuFriend.jpg
    Screenshot_20231123_111203_TTC OvuFriend.jpg
    62,1 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Do góry