reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍁🎃Listopadowe kreski - niech to będzie miesiąc radości i u każdej z nas bejbik zagości🎃🍁

reklama
Bolilol mocno trzymam kciuki za kropka-niech się w gryza z całych sił 💪🏻💪🏻💪🏻

Królowa_kresek ja pierdziele co Ty przechodzisz z tymi testami 🤦🏼‍♀️Po tym ostatnim szczerze mam nadzieję, że jesteś w ciąży - trzymam mocno kciuki, zdrówka 😘

Cornelia ale miałaś dzień ehhh 😏 Mam nadzieję, że chociaż wyniki będą w normie.. Co do tarczycy to mam guzka i biopsję co 2lata muszę robić a szczerze wolałabym to wyciąć i mieć święty spokój a tak to, co chwilę usg robić, czy nie rośnie itp🤦🏼‍♀️

Jeju nie wiem, co dalej miałam pisać 🙈
 
Okej dziewczyny! Zamówiłam 😊 zobaczymy co mi wyjdzie. Ciągle poszukuje przyczyny dla której miałam puste jajo, a będę spokojniejsza gdy będę wiedziała że coś już sprawdziłam. Dziękuję!
Trzymam kciuki, żeby nic nie wyszło. Chociaż jak wyjdzie, to jesteś ciut szczęśliwa, że wykryłaś jakąś przyczynę, dzięki której mogło się trafić to puste jajo. Mną targały najpierw negatywne emocje, a potem już radość, że jesteśmy o krok do przodu w diagnostyce 💞
 
My (a w sumie to bardziej mój mąż xD) zaczęliśmy dzisiaj oficjalnie pierwszy cykl terapii testosteronem.💉 Dostał jeszcze leki na zbicie prolaktyny, za miesiąc kontrola czy działa, czy zwiększamy dawkę. Fajnie, bo gość nawet nic nie skasował za wizytę, a to że pielęgniarka odmówiła mężowi zrobienia zastrzyku, bo nie było lekarza skomentował jako głupotę. Następna iniekcja za dwa tygodnie, już chyba sama go dźgnę w tyłek, bo nawet wytłumaczył i pokazał co i jak. Nie takie to straszne :)
Za jakieś 12 tygodni kolejne badanie nasienia, kontrola testosteronu i zobaczymy co wyjdzie... Ogólnie lekarz powiedział że max trzy takie cykle i jeśli nie będzie poprawy to pozostaje IUI albo IVF. Więc idealnie jak już będzie refundacja, chociaż jakiś plus.
Ja ogólnie już się nie nastawiam pozytywnie i planuje dalsze kroki. Jeśli nasienie nie poprawi się jakoś znacząco, to w kwietniu akurat mam premie i poświęcę ją na inseminacje. No i do tego czasu muszę się zebrać i iść po skierowanie do szpitala, żeby spróbować udrożnić ten lewy jajowód, ale to już chyba w styczniu. A w razie co przed końcem 2024 chciałabym zacząć się przygotowywać do procedury. Myślałam, że nie będziemy szli tą drogą, ale serio wraz z każdym kolejnym nieudanym cyklem wzrasta moja świadomość jak bardzo chcę być w ciąży. Taki plus długich starań. Mam czasem wrażenie, że już jestem mamą mentalnie, tylko dziecka mi brakuje. 🥺
I będziesz mamą 🥰 a z mojego doświadczenia długie starania, badania, chyba sprawiły, że naprawdę doceniam bycie mamą i nie narzekam tak na nieprzespane noce. Nie chodzi o to, że w ogóle ale zwyczajnie lubię nią być 🙂 trzymam kciuki, żeby szybciutko się udało 🙂
 
@Motylkowa! @Kitsune dziękuję, że pytacie - migrena tymczasowo odeszła, ale za mną ciężka noc, do 4 nie spałam, o 6 wstałam, jestem nieprzytomna 🫣

Ale wykorzystując fakt, że dziś w biurze, a biuro naprzeciwko labu, to zaszłam. Coś ruszyło, nie wiem jak to będzie dalej, ale razem z Bombelkiem dalej prosimy o kciuki 🥹
Jejuńku, wgryzaj się maluszku w tą Twoją dzielną matkę!!!! 🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻
 
reklama
Do góry