reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe Mamusie po raz kolejny w ciąży

reklama
Hej, hej
Sorki, że się nie odzywałam ale praktycznie nie bylo mnie na forum
Ale, ale w czwartek miałam USG i przedstawiam Wam Synka nr.2. Pan doktor stwierdził, że na 80% ale, że on nie sądzi żeby się przemienil w dziewoje..Zresztą ja tam widziałam wisielca zanim mi powiedzial, że to to. A sprawdzał czy to nie pępowina chyba z 10 min.
W kółeczku klejnociki


 
Hej dziewczynki, czy ktoras tu jeszcze zaglada? 26 czerwca urodzilam Lilunie, moja piekna corcie. Pozdrawiamy Was wszystkie.
 
hej jestem i ja:)...Cynamonko...czy Twoja córa ma na imię jak moja Lilia??? Czy może to Liliana, Lidia??? Pozdrawiam i całuję...gratuluję...
 
Cześć Kobietki ja tak dawno nie zagladałam na kiedyś swoje ukochane forum , ale postanowiłam trochę się rozczulić i zobaczyć co u Was słuchać ... widzę ,że rodzinki się powiększają i pięknieją mamusie .... super....
 
reklama
No to poczekacie do grudnia hi hi. Brzuszek rosnie, Fifi szaleje, Lolo całuje brzuszek i mówi, że nie umie sie doczekać rodzeństwa..Tylko on od razu chciałby się z nim bawić hi hi
27 tydzień 6 dzień
dsc08258y.jpg

By bodzinka at 2010-09-19
 
Do góry