reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

A co do zwolnien to ja ciągne od prywatnego, wczoraj z NFZ się pytał czy potrzebuje to powiedziałam, że nie a jak będzie przed samą końcówka zawracał glowe z l4 to powiem, że jestem już na urlopie i tyle. Zresztą coś wymyślę, a jak trzeba będzie to powiem prawdę i tyle. [emoji16]
 
reklama
Pytałam się ostatnio to powiedział, że nie widzi przeciwwskazan, że nasze góry nie są na tyle wysokie, żeby to miało jakieś znaczenie. W zasadzie takie same informacje wyczytałam w internecie. Tylko my jedziemy w czerwcu dopiero więc może Ci zabronił w tym pierwszym trymestrze bo wtedy różnie bywa. My co roku jesteśmy w Zakopanym i naprawdę kobiet w ciąży jest mnóstwo.
Przede wszystkim to zobaczę jak się będę czuła bo jak coś będzie dziać to od razu rezygnujemy
Teraz zabronił właśnie ale ja dużo się naczytałam znowu o poronieniach w górach niekoniecznie wysokich :(
Witam wszystkie
 
Też mam bóle, takie jak na miesiączkę, nawet bym powiedziała, że mocniejsze. Wczoraj na wizycie mówiłam o tym lekarzowi, powiedział, żebym się tym nie przejmowała, bo to ponoć normalne w ciąży :)

Oby było wszystko dobrze:)
Panikara jestem bardzo.. bylam u ginekologa 29marca i jest zarodek. Jeszcze bez serduszka :( za tydzien ide na kolejną wizyte . mam nadzieje, ze będzie wszystko dobrze.
ostatnią miesiączke mialam 12lutego cykle ok 28dniowie.
Kiedy u twojego maluszka wykryto serduszko?
 
Dziewczyny moje dziecko zrobiło sobie drzemke dzisiaj po 17stej, śpi do teraz trzymajcie kciuki, żeby już spał do rana [emoji16]bo kiepsko to widzę jak się zaraz obudzi[emoji2957][emoji43]
 
reklama
Wróciłam właśnie z wizyty i chciałam uspokoić wszystkie te, którym minęły objawy [emoji16]

Mi minęły w 8tc mdłości, ciagnięcie w pachwinach i wzdęcia, przez co brzuch wydaje się, że zmalał.

Teraz jestem po wizycie, zaczynam 10 tc i wszystko idzie bardzo dobrze. Serduszko się rozkręciło i wcześniej biło 100 uderzeń na minutę, a teraz już normalnie 174. Dzidzia ma 2,3 cm.

Macie rację, widok jak maluch macha rączkami na usg wywołuje ogromy uśmiech [emoji7]
 
Do góry