reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Ja startuje z otyłością wiec przebije wszelkie możliwe wasze dodatkowe kg

@szyszunia0803 witaj w klubie :) ja również startuję z wagi ciężkiej. Ale trzymam się tego co pisała Babeczka poniżej :

Ja mialam 2 koleżanki ktore w jednym czasie byly w ciazy , jedna chudzinka, druga startowala z otyloscia, ta chudziutka przytyla w ciazy 30 kg a ta grubsza nic :D po porodzie u tej otylej spadlo z 10 kg i u tej co przytyla 30 tez spadlo 10 a po pol roku jak sie spotkaly to ta co wczesniej byla grubsza byla szczuplejsza od tej chudziutkiej :) wiec nie ma co sie przejmowac :)

Ile pijecie wody? Wiem że powinniśmy dużo, a ja jestem w stanie wypić troszkę więcej jak pół litra :/

staram się ojjjj staram pić ok 1.5 litra dziennie. Ale to na zasadzie wlewania w siebie. Nie jestem fanką wody jednak lekarz mi pogrozil palcem po morfologii i stwierdił że widać że piję zdecydowanie za mało ... więc się teraz pilnuję.
 
Ja w poprzedniej ciąży bez wody z domu nie wyszłam. Kupowane miałam całe zgrzewki dużej i małej do torebki. A teraz jakoś średnio.
W ogóle mój A twierdzi, że co się może stać i dlaczego bronie mówić o ciąży. Nie idzie go przegadać. Wygadał się teściowej A ta taka radość, że wszyscy będą wiedzieć zanim ja na pierwsza wizytę pójdę.
 
Ostatnia edycja:
Ja wody około 1,5l staram się pić ale nie zawsze mi wychodzi. Wczoraj wieczorem miałam taką ochotę na mirinde zimną że mąż musiał lecieć do sklepu. Na szczęście jedna puszka ugasiła pragnienie xd
Odebrałam wyniki z labo. TSH podwyższone bo 2.85 ale nie jest tak źle jak w poprzedniej ciąży więc napisałam maila do mojej Endo i czekam na decyzję czy włączamy euthyrox.
 
Dziewczyny a Wam też tak wszystko śmierdzi? Ja jak robię siku to z wsrzymanym oddechem bo juz mi mocz za bardzo śmierdzi, przestalam się perfumować, mojemu mężowi też zabroniłam a jak gotuje to muszę mieć balkon otwarty, kiedyś tłuszcz nie wydzielał dla mnie zapachu a teraz wali niemiłosiernie a i jeszcze mój zwierzak, którego zawsze przytulałam razem z nim leżałam też zaczął śmierdzieć psem !
 
lekarz mnie opr że powinnam liczyć skończone, czyli powinnam mówić że jestem w 10tc, dopiero jak stuknie 10+1, aczkolwiek ja sobie wolę mówić że jestem w trwającym 10tc, czyli 9+0 jak zaczynam 10tc
jakoś tak mi lepiej na duszy, jak sobie powiem ze to juz 10tc, byle tylko wytrwac do 12tc i odetchniemy :)

termin z OM na 09.11
Mnie lekarz mówi że tygodnie liczy się skończone. Jak ukonczysz np. 5 lat to nie mowisz, że jesteś w 6 roku życia.
Dla lekarzy liczą się skończone, dla nas zaczęte [emoji23] choć ja liczę że dziś jest mój 6+1 to jest skończony 6 tydzień i nie wgłębiania się w szczegóły. Mnie to ryba jaki tydzień, tak szczerze mówiąc.
 
Dziewczyny a Wam też tak wszystko śmierdzi? Ja jak robię siku to z wsrzymanym oddechem bo juz mi mocz za bardzo śmierdzi, przestalam się perfumować, mojemu mężowi też zabroniłam a jak gotuje to muszę mieć balkon otwarty, kiedyś tłuszcz nie wydzielał dla mnie zapachu a teraz wali niemiłosiernie a i jeszcze mój zwierzak, którego zawsze przytulałam razem z nim leżałam też zaczął śmierdzieć psem !
Mnie odrzuca zapach mięsa, perfum, ogólnie jakikolwiek zapach teraz mógłby nie istnieć. Chociaż wczoraj podobał mi się zapach kisielu koleżanki :p
 
Dziewczyny a Wam też tak wszystko śmierdzi? Ja jak robię siku to z wsrzymanym oddechem bo juz mi mocz za bardzo śmierdzi, przestalam się perfumować, mojemu mężowi też zabroniłam a jak gotuje to muszę mieć balkon otwarty, kiedyś tłuszcz nie wydzielał dla mnie zapachu a teraz wali niemiłosiernie a i jeszcze mój zwierzak, którego zawsze przytulałam razem z nim leżałam też zaczął śmierdzieć psem !
Nie, ja nie mam zapachowstretu [emoji13]
 
reklama
Dziewczyny a Wam też tak wszystko śmierdzi? Ja jak robię siku to z wsrzymanym oddechem bo juz mi mocz za bardzo śmierdzi, przestalam się perfumować, mojemu mężowi też zabroniłam a jak gotuje to muszę mieć balkon otwarty, kiedyś tłuszcz nie wydzielał dla mnie zapachu a teraz wali niemiłosiernie a i jeszcze mój zwierzak, którego zawsze przytulałam razem z nim leżałam też zaczął śmierdzieć psem !
hihi, dokladnie tak :)
Z tym ze nie gotuje od 3 tygodni w ogole, nie jestem w stanie myslec o jedzeniu :) lodowke otwieram na wdechu, jak cos mam juz zjesc to wybieram rzeczy ktore neutralnie smakowo rowniez wychodza ;)
Fajnie o tym opowiadaja dziewczyny z MamaLama na yt - odcinek o dolegliwosciach ciazowych
 
Do góry