reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
O fuuuuu przepraszam Cię [emoji26][emoji26]
Wiem, że to się nie uda, nie mogę [emoji3525] Na samą myśl mi niedobrze [emoji3525]
A wiem, że chciałaś dobrze [emoji3059] moze w II trymestrze [emoji3061]
A może spróbuj taki delikatny "sos" że mleko/mleko roślinne podgrzewasz i zageszczasz mąka + przyprawy [emoji4][emoji4] może taki chociaż
 
Super [emoji4] to dzidzia Ci już nieźle fika.
Jestem ciekawa jak będę na wizycie w przyszłym tygodniu czy też mi zrobią przez brzuch..no i nie mogę się już doczekać żeby znowu dzidzie zobaczyć [emoji5]
No kreci sie nieźle hehe wyglądało to jakby sie obrazilo, ze ktoś do niego/niej zagląda i sie odwróciło tyłem [emoji38][emoji38]

A kiedy ostatnio widziałaś swoja dzidzie ?
U mnie jakieś 3 tyg minęły od ostatniego USG to dzidzia 3,5 cm urosła, a lekarka mówiła właśnie ze dzieci jakoś skokowo rosną [emoji4]
 
reklama
Jeju ile Wy drukujecie [emoji2960]
Co do ciuszków mi Pepco dla maluchów odpowiada, ale trzeba wiedzieć czy materiał dobry jest gatunkowo. Sinsay jest ok. Najczęściej kupuję dzieciom ubrania w hm, smyku i Reserved. Młodemu często od sąsiadki odkupuję ciuchy, dobre gatunkowo zadbane i niezniszczone i oczywiście za grosze. Syn wie, że to ubrania po starszym koledze i absolutnie nie ma z tym problemu. Małej natomiast też kupowałam ubranka używane na początku. Wiadomo, że te kupione i wybrane przez nas najbardziej cieszą. Wózek głęboki miałam używany i teraz też taki kupię, bo spacerówkę mam. Mogłabym kupić nowy, będzie stać mnie na to, ale dla mnie to wyrzucenie kasy w błoto po prostu. Można zaoszczędzić. Łóżeczko mam z historią, bo zrobił je mój tata dla mojej chrześnicy, która ma teraz 19 lat. Obecnie śpi w nim jeszcze najmłodsza, bo czekamy na meble do jej pokoiku i będziemy ją tam przenosić aż się boję[emoji2960] wogóle to przestrzegam wszystkie mamy, szczególnie pierwiastki, żeby jednak nie dać się reklamie,bo teraz na rynku jest tyle pierdół i bajerów, że można łatwo dać się wciągnąć w zakupy. Warto przemyśleć każdy zakup.
Dobra idę robić te placki ziemniaczane, co za mną chodziły [emoji39]
 
Do góry