reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Cześć, nieśmiało się witam z nadzieją że zostanę na dłużej 😊😊
OM 11.02, owulacje czułam 1-2 marca. Beta HCG w pon. 93, dziś 328. To moja 5 ciąża, 3 pierwsze stracone (2 biochemiczne w 2018r. i poronienie zatrzymane w 2019r.). Zdiagnozowano u mnie trombofilie i niedoczynność tarczycy. W 2020 r. w listopadzie przyszedł na świat nasz zdrowy i wyczekany syn 🥰 mam nadzieję, że w tym roku sytuacja się powtórzy.
 
reklama
Ok
Ja w sumie czuję się dobrze, trochę mnie mdli ale jak wypiję herbatę z imbirem to jest ok. W zeszłym tygodniu bolały mnie bardzo jajniki ale narazie ustało. Głowa też od czasu do czasu pobolewa. Wszystko znośnie póki co :)
No co do tego imbiru to też polecam. Nawet lekarka mówiła że bardzo pomaga i na razie odpukać nie mam żadnych mdłości 😊 a podsunęła mi super witaminy gdzie jest kwas foliowy i inne potrzebne składniki oraz duża ilość imbiru w Nich właśnie na mdłości 😊 Prenatal Uno 🙂 może komuś przypadną do gustu 😊
 
Ok

No co do tego imbiru to też polecam. Nawet lekarka mówiła że bardzo pomaga i na razie odpukać nie mam żadnych mdłości 😊 a podsunęła mi super witaminy gdzie jest kwas foliowy i inne potrzebne składniki oraz duża ilość imbiru w Nich właśnie na mdłości 😊 Prenatal Uno 🙂 może komuś przypadną do gustu 😊
też je biorę, brałam też w poprzedniej ciąży, ale za wiele nie pomogły bo niestety mdłości dość długo mnie męczyły 😔😅
 
Cześć dziewczyny. Witam nowe mamusie :). Ja mam jutro wizytę i wiem, że to za wcześnie. Ale pierwsza musi być przed 10 tyg, a do mojego mam dopiero 28.04.
Trzymam kciuki aby żadne wymioty się nie pojawiły. Ja nigdy nie miałam mdłości . Jedynie przy młodym odrzuciło mnie od ryb.
Teraz zawroty głowy, senność i siusianie 🙈 no i piersi już się zaokragliły 🙈. A tak się cieszyłam, że są normalnych rozmiarów( bo w grudniu skończyłam karmić).
A dziewczynki, któraś z Was miała cukrzycę w ciąży?
@Misia94 przykro mi. Trzymam kciuki za starania.
 
Cześć dziewczyny, fajnie, że mogę do Was dołączyć. 🥰 To moja pierwsza ciąża. Aktualnie skończyłam 7 tydzień. Pierwsze USG robiłam 5+2 - już wtedy było widać 2 mm zarodek i pulsujący zalążek serduszka. Dzień przed USG robiłam ostatnią betę i o ile dobrze pamietam wyniosła ponad 23 tys. Do tego momentu było super, a już kolejnego dnia dopadły mnie mdłości. Napar z imbiru wjeżdża litrami. Nie ma co z utęsknieniem czekać na grubsze objawy, bo to nic przyjemnego, wiec jeśli Was nie mdli to tylko się cieszyć 😉 W piątek lecę na drugie USG. Trzymajcie kciuki, żeby było OK! 🤞🏻
 
Ja też dzisiaj mam USG, liczę, że już usłyszę dzisiaj serduszko. Wieczorem przychodzi teściowa w odwiedziny, jak będzie wszystko ok to chyba już powiadomimy :) kupiłam specjalną koszule dla córki z napisem z przodu MAM SEKRET... a z tyłu ZOSTANĘ STARSZĄ SIOSTRĄ. A Wy macie już pomysły jak poinformować bliskich?
 
reklama
Ja też dzisiaj mam USG, liczę, że już usłyszę dzisiaj serduszko. Wieczorem przychodzi teściowa w odwiedziny, jak będzie wszystko ok to chyba już powiadomimy :) kupiłam specjalną koszule dla córki z napisem z przodu MAM SEKRET... a z tyłu ZOSTANĘ STARSZĄ SIOSTRĄ. A Wy macie już pomysły jak poinformować bliskich?
My w piątek jedziemy do teściów na 50 urodziny - kupiłam zdrapkę z główną nagrodą „zostaniesz dziadkiem” - wmieszamy ją w zwykłe zdrapki, jestem ciekawa czy się zorientuje :D
 
Do góry