reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Widzę, że nie przeczytałaś wszystkich moich komentarzy i nie rozumiesz, że cc to nie jest moja zachcianka.

Życzę wszystkim doskonałych i naprawdę świetnych porodów, czy to sn czy to cc :) i wiem, że będzie dobrze.

Uznaję temat za zamknięty i nie będę na to dalej reagować, bo bardziej mnie stresuje czytanie odpowiedzi na moje wpisy, w których odarłam się z prywatności, niż na wizję porodówki.

Nie dziobcie już mnie. Wystarczy.

To Ty nie doczytałas mojego wpisu, bo w pierwszym akapicie napisałam , ze u Ciebie jest wyraźne wskazanie do cesarki i nikt z tym nie będzie nawet dyskutował. Także wiem ze u Ciebie to nie zachcianka.

A nawet jakby była zachcianka, to nic mi do tego. Masz prawo rodzic jak chcesz. Inne dziewczyny tez.
Chodzi mi o to aby nie demonizować ani jednego ani drugiego porodu. Każdy ma plusy i minusy i trzeba brać pod uwagę indywidualną sytuacje rodzącej.

Ja nie jestem przeciwko Tobie i w ogóle „nie dziobię Cię”. Nie chciałam żebyś tak to odebrała. Zreszta nie ja jedna tutaj jakoś tak zle odebrała Twój wpis.

Masz we mnie wsparcie, ale tez nie chce czytać, ze porodem naturalnym narażam dziecko i siebie. Zreszta kto to wie jak każda z nas będzie rodziła. Jesteśmy na początku drogi dopiero.

Jeśli będziesz chciała wiedzieć cokolwiek o porodzie w Medicover to pytaj, chętnie odpowiem. I naprawdę jesteś tu tak samo mile widziana jak każda z nas i mam nadzieje ze będziemy się wszystkie wspierać. Peace and love♥️
 
reklama
Dziewczyny pytanie czy tylko ja nie mam praktycznie żadnych objawów ciąży ? To moja druga ciąża i w tej wogole nie czuje objawów 🙂
Który to tydzień u Ciebie? Pierwszą ciąże jak znosiłaś?
Ja dopiero 5+2 i póki co tylko od czasu do czasu lekko mnie zemdli i odrzuca od słodkiego. Więc też póki co skromnie ;)
 
Dziewczyny pytanie czy tylko ja nie mam praktycznie żadnych objawów ciąży ? To moja druga ciąża i w tej wogole nie czuje objawów 🙂
Właśnie ja tez rozkminiam co się dzieje, bo we wcześniejszych ciążach nawet tych nieudanych to mnie pokładało w kółko na spanko i rzyganko ;) a teraz tylko piersi mnie bolą i mam przypływ energii . Może kwestia wiosny :)
 
Laski, żebyście nie zrozumiały mnie źle ja rozumiem, że rodziłyscie na NFZ i wszystko poszło super i miałyście extra opiekę i chwała tym szpitalom . Ale ja 11 lat temu poza lekarzem od cesarki mam złe wspomnienia, położne pracowały jak za karę , doradca laktacyjny to była kpina . Ja mam 36 lat to jest na bank moje drugie i ostatnie dziecko i chce zminimalizować straty , bo nie wyobrażam sobie wychowywać chorego dziecka, niestety nie jestem gotowa na takie poświęcenia. Za dużo ogólnie w życiu przeszłam i nie dam rady. Wiem ze wiele może po drodze pójść nie tak, ale jeśli się da czegoś uniknąć to wole po swojemu ;) I wolę zapłacić i być traktowana z godnością bo na NFZ niestety za wiele jej nie doświadczyłam 🤷🏼‍♀️ Także nie odbierajcie tego jako paniusi której się należy . Ja miałam CC i wiem ze dużo mniejsza szansa jest ze coś przy niej pójdzie nie tak :) milej nocki dla Was wszystkich

W żadnym wypadku Cię tak nie odbieram. Nie neguję w ogóle płacenia za poród czy cokolwiek innego. Nie zaglądam nikomu do portfela. Po prostu wiem, co się dzieje na grupie Warszawskiej jak dziewczyna idzie do Medicover na kwalifikację do cesarskiego cięcia i okazuje się, że albo w ogóle nie chcą jej zrobić, albo nie wprost ale jednak sugerują lekarza dedykowanego. Szkoda, żeby dziewczyna płaciła kilkanaście tysięcy złotych, a potem się okazało że nic z tego nie ma i była na maxa rozczarowana bo na babyforum dziewczyny napisały że jak płacisz to masz ;) . Nie wszędzie tak po prostu jest - fajnie, że u Ciebie tak, więc możesz np. napisać do niej na priv i polecić swoje miejsce. Przecież to oczywiste, że polska łapówkami stoi. To że narkotyki są w Polsce nielegalne to nie znaczy że nie da się ich kupić ;) prawda?

Sama bardzo mocno rozważam Medicover (i to w najdroższym pakiecie bo właśnie tego potrzebujemy) - ale mam bardzo mocny zgrzyt co do stopnia referencyjności (bo tak jak dla Ciebie najważniejsze jest dla mnie zdrowie każdego z moich 3 dzieci). Więc to nie jest tak, że uwielbiam NFZ, ba sama miałam 11 lat temu cc na żądanie. Naprawdę ja się nie czepiam tego, że chcesz mieć cc za pieniądze, według mnie powinno to być legalne - tylko nie jest i potem mamy dużo smutnych postów "bo koleżanka na forum pisała"
 
Dziewczyny pytanie czy tylko ja nie mam praktycznie żadnych objawów ciąży ? To moja druga ciąża i w tej wogole nie czuje objawów 🙂

U mnie to tez najmniej objawowa ciąża póki co. Czasem trochę mnie mdli ale nie jakoś bardzo dokuczliwe. Wieczorami czuje się zmęczona i mam tkliwe piersi. I to wszystko.
 
W żadnym wypadku Cię tak nie odbieram. Nie neguję w ogóle płacenia za poród czy cokolwiek innego. Nie zaglądam nikomu do portfela. Po prostu wiem, co się dzieje na grupie Warszawskiej jak dziewczyna idzie do Medicover na kwalifikację do cesarskiego cięcia i okazuje się, że albo w ogóle nie chcą jej zrobić, albo nie wprost ale jednak sugerują lekarza dedykowanego. Szkoda, żeby dziewczyna płaciła kilkanaście tysięcy złotych, a potem się okazało że nic z tego nie ma i była na maxa rozczarowana bo na babyforum dziewczyny napisały że jak płacisz to masz ;) . Nie wszędzie tak po prostu jest - fajnie, że u Ciebie tak, więc możesz np. napisać do niej na priv i polecić swoje miejsce. Przecież to oczywiste, że polska łapówkami stoi. To że narkotyki są w Polsce nielegalne to nie znaczy że nie da się ich kupić ;) prawda?

Sama bardzo mocno rozważam Medicover (i to w najdroższym pakiecie bo właśnie tego potrzebujemy) - ale mam bardzo mocny zgrzyt co do stopnia referencyjności (bo tak jak dla Ciebie najważniejsze jest dla mnie zdrowie każdego z moich 3 dzieci). Więc to nie jest tak, że uwielbiam NFZ, ba sama miałam 11 lat temu cc na żądanie. Naprawdę ja się nie czepiam tego, że chcesz mieć cc za pieniądze, według mnie powinno to być legalne - tylko nie jest i potem mamy dużo smutnych postów "bo koleżanka na forum pisała"
Taaak Ja sobie zdaje z tego sprawę ale zakładam, ze każda z nas ma swój rozum i sobie załatwi to co chce i jak potrzebuje ;) i może tak jak dziewczyny stwierdziły skończmy już temat porodów bo nam od groma czasu zostało ;) skupmy się na gaszeniu bieżących pożarów :D
 
reklama
Do góry