reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Mi w obu kalendarzykach chłopiec wychodzi 🙉. Sprawdzałam pozostałe dzieci i wyszło tak jak jest ;), ale dla mnie zabawa. Co ma być i tak już jest 🥰 i za kilka tyg się dowiemy.
@Nowa103 u mnie podczas ciąży się zaesze zaokrąglały, ale dawałam radę w moich stanikach. Ale jak laktacja przychodzi to rozmiar większe 🙈.
@dinozauryniespia1 współczuję ja w żadnej nie miałam. Podobno mijają po 1 trymestrze.
@Goodka a dużo wody pijesz? Mnie też 2 dni temu głowa bardzo bolała i tego dnia mniej wypiłam i musiałam apap wziąć. I od tamtej pory jest ok.
Hmm faktycznie coś w tym musi być, spróbuje pić więcej wody☺️
 
reklama
Z nudów to się człowiek poprzytulal 😅
Oj tak i jest mały czlowiek 🧡

Nadrabiam Was wieczorem, gdy młodszy zasypia. W dzień tak szogunią, że nie wiem jak ja to trzecie ogarnę 😉

Spojrzałam w kalendarz chiński i u mnie kompletnie się nie sprawdziło 🙃, teraz pokazuje mi, że chłopiec. Nie mam jakoś ciśnienia na płeć, przy drugim bardziej myślałam o córci 🙂. Oby zdrowe było 🙏
 
Oj tak i jest mały czlowiek 🧡

Nadrabiam Was wieczorem, gdy młodszy zasypia. W dzień tak szogunią, że nie wiem jak ja to trzecie ogarnę 😉

Spojrzałam w kalendarz chiński i u mnie kompletnie się nie sprawdziło 🙃, teraz pokazuje mi, że chłopiec. Nie mam jakoś ciśnienia na płeć, przy drugim bardziej myślałam o córci 🙂. Oby zdrowe było 🙏
A w jakim wieku masz chłopców?
 
Ja Cię pamiętam, tylko bez szczegółów ile miałaś dzieci, jaka płeć tego kwietbiowego itp... I jak się chowa? :) a w którym tygodniu jesteś?
Ta ciąża 3, bobas jeden, ale robi jak za dwa bo Jadzia rośnie cały czas w 90 centylu 🙈 zniknęłam, bo trwała ostra walka o karmienie.. Niestety poleglysmy. Pierwsza moja wizyta na forum od maja 🙈🙈
Teraz 4+4 więc sam poczateczek, jeszcze się boje ucieszyć, jutro robię druga bete i zobaczymy. Usg 6+4 mam nadzieję, że już będzie serduszko.
A jak tam u Was?
 
Ta ciąża 3, bobas jeden, ale robi jak za dwa bo Jadzia rośnie cały czas w 90 centylu 🙈 zniknęłam, bo trwała ostra walka o karmienie.. Niestety poleglysmy. Pierwsza moja wizyta na forum od maja 🙈🙈
Teraz 4+4 więc sam poczateczek, jeszcze się boje ucieszyć, jutro robię druga bete i zobaczymy. Usg 6+4 mam nadzieję, że już będzie serduszko.
A jak tam u Was?
Ja podejrzewam że jest po 7 tyg ale się okaże na usg. Jeszcze nie widziałam serduszka. Mój Jaś za to non stop na piersi, a teraz w chorobie to nawet niezbyt chce próbować innego jedzenia. No i bardzo przytulasny, dużo noszę na ten moment...
 
reklama
Hej ile masz badań do wykonania ja 21 🤦‍♀️ Pobierali mi 12 fiolek i wysyłali gdzieś do Krakowa na genetyczne jakieś nawet nie wiedziałam i musiałam taka zgodę napisać że się zgadzam i czy mogą pracować na moim dna w celach naukowych bez podawania danych osobowych to szok nigdy czegos takiego nie robilam

Powiem ci że masz super różnice wieku co do młodej oczywiście bo synuś to jiz dorosły 🤓 Bardzo współczuje straty;(

Gratulacje ;)

Nigdy o tym nie wiedzialam🤦‍♀️

Chyba tez nie mam żadnych objawów;)oprócz bolących cycków 🤓
Dziewczyny ale nadajecie dzieje się ;)
Badań naliczyłam 10 więc okazuje się że wcale nie tak dużo. Bardziej zdziwiłam się i ucieszyłam tymi na wątrobę i nerki.
 
Do góry