reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

łóżeczka dla chlopców i dziewczynek.Propozycje:)

A u mnie z racji braku miejsca będzie jakiś metr od okna, ale mam bardzo ciepłe mieszkanie, więc w zasadzie to bez znaczenia.
 
reklama
Ja już chyba wiem jaką pościel kupie dla Bartusia :)
http://allegro.pl/show_item.php?item=5326560239&msg=Obserwujesz+tę+ofertę.<br+%2F>%0ANie+przegap+jej+zakończenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zakładce+<i><a+href%3D"%2Fmyaccount%2Fwatch.php">Trwające<%2Fa><%2Fi>.&watched=1&msgtoken=2588db2f0d2284939d6df5b28ebc72fd553da4b654bb8a05ab6d91f2d6ed1ca0

nr 5a,8 i 11c

Jak tylko się zdecyduje to odrazu zamawiam :)
 
Ja już chyba wiem jaką pościel kupie dla Bartusia :)
http://allegro.pl/show_item.php?item=5326560239&msg=Obserwujesz+tę+ofertę.<br+%2F>%0ANie+przegap+jej+zakończenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zakładce+<i><a+href%3D"%2Fmyaccount%2Fwatch.php">Trwające<%2Fa><%2Fi>.&watched=1&msgtoken=2588db2f0d2284939d6df5b28ebc72fd553da4b654bb8a05ab6d91f2d6ed1ca0

nr 5a,8 i 11c

Jak tylko się zdecyduje to odrazu zamawiam :)

Coś z linkiem nie tak u mnie
 
u mnie na komputerze też, ale na telefonie nie wyświetlało jako link tylko ciąg literek. Ładna ta pościel i ciężko byłoby się zdecydować którą wybrać.
 
My mamy takie lozeczko po Ameli wogole nie zniszczone czeka na maluszka. Przy Ameli sprawdzilo sie nam idealnie , do tego mielismy komode do kompletu z przewijakiem ale teraz nie bedzie na nia miejsca, wiec przewijak pojdzie na lozeczko , ale z samgo lozczka bylismy zadowoleni, Ami spala w nim 2 lata a potem poszla do duzego lozka.
musimy kupic tylko materac nowy no i posciel, ale co to tego to jeszcze nie myslalam

url.jpg
 

Załączniki

  • url.jpg
    url.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 281
reklama
Ela mam identyczne łóżeczko ;) mam też szafę z tej serii i w sumie jestem z tych mebli zadowolona. Nie ma co przesadzać bo są to meble na niedługi okres czasu. Na pewno w materac warto zainwestować więcej.
 
Do góry