reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelscy lekarze specjaliści - tematy połączone.

Witam wszystkie mamy z Lublina:) ja zostanę mamą w lutym więc chciałam się was poradzić. czy są tu mamusie, które rodziły na Jaczewskiego??? jesli tak to bardzo proszę o radę co muszę zabrać ze sobą do szpitala?? mieskam w Lublinie od niedawna i nie znam żadnej dziewczyny która rodziła na Jaczewskiego.

z góry dziękuję:):):) pozdrawiam


Dołączam się do prośby - może ktoś rodził ostatnio w tym szpitalu i mogłaby opisać swoje wrażenia - opieka nad mamą i dzieckiem, odwiedziny, personel, wyprawka i ewentualnie coś o ich szkole rodzenia. Ja się tam wybieram co prawda dopiero w marcu, ale lepiej wiedzieć wcześniej. Z poszukiwań na necie wiem, że jest pokój do odwiedzin, ale na przez jakiś czas był remont, więc z odwiedzinami różnie bywało. Póki co w całym szpitalu jest zakaz odwiedzin ze względu na grypę (może i dobrze, lepiej dmuchać na zimne). Ze starszych postów wynikało, że kiedyś szpital zapewniał wyprawkę, teraz podobno też, ale ubranka dla maleństwa podobno poniszczone i rozciągnięte. Znieczulenia zewnątrzoponowego nie ma. Nie wiem , jak z porodem rodzinnym, ale w styczniu wybieram się do ich szkoły rodzenia, więc mam nadzieję, że na ten temat coś powiedzą.
 
reklama
A co do pytania to ja chodzę na Kraśnickie do Dr Karwasik-Kajszczarek

:-) pani Kasia odbierała mój poród, a potem mnie szyła:-)

mandziula, misia 2010

jak pisałam wyżej ja wybierałam się rodzić na Jaczewskiego, ale ze względu na to, że nie było porodów rodzinnych wybrałam Kraśnickie.

na Jaczewskiego moja kuzynka jest pielęgniarką (niedawno też rodziła) i z tego co wiem to dla dziecka nie bierze się ubranek, szpital zapewnia, jedynie pampersy, chusteczki nawilżające itp. co do opieki po porodowej to położne są bardzo pomocne oczywiście jak się z nimi współpracuje, a nie oczekuje aby wszystko zrobiły za ciebie. pewnie zdarzają się też i takie, które przychodzą aby odwalić swoją robotę, ale tak jest wszędzie, są ludzie i ludziska.

a ZZO nie dają w żadnym szpitalu:no:
 
Marta1981 skoro "spotykam" Twojego znajomego co niedziela to pewnie znam go z widzenia:):) a tak naprawde to mieszkamy tu od niedawna i nie znam nikogo:(( mam nadzieje że to się z czasem zmieni:)
 
Maltanka naprawdę Twój poród odbierała Pani Kasia? To fajnie, że spotkałam kogoś kto wie już jak to jest ;) domyślam się, że rodziłaś na Kraśnickich, jak było? Ja się tam wybieram a to mój pierwszy poród będzie i się stresuje strasznie. :sorry:
 
czesc jestem w drugiej ciąży i chciałabym rodzic na jaczewskiego. niestety pierwszego dziecka nie udało mi sie wykarmić piersia- karmilam tylko 4 miesiace i to na przemian z mieszanka.
nie wiem czy winy szukac w polożnych ktore nie za bardzo mi pomagały czy we mnie....mam wklesle brodawki i nie mogla mala mi ich zlapac
teraz dowiedzialam sie ze jest tam PORADNIA LAKTACYJNA i chcialam sie spytać czy któreś z was korzystały z jej usłg, jak to wyglada i czy z dobrym skutkiem...

prosze o jakies opinie i ewentualnie rady..


pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny, poleccie mi dobrego ortopede. Nawet nie mam sily sie rozpisywac na jakich dziwakow trafiam ostatnio, a na znanym lekarzu maja dobre opinie, chyba sami je sobie wystawiaja.

P.

Ja byłam raz u Prof dr Mirosława Jabłońskiego w LuxMedzie na ul Zwycięskiej 6a (obok tesco). Nie mogę dużo o Nim powiedzieć, bo była to jedna konsultacja z krótkim badaniem, ale na wizycie był bardzo rzeczowy i pomocny w wyjaśnieniu wielu zagadnień (biorąc pod uwagę, że miałam zapisanych kilka pytań na kartce, więc wykazał sie też cierpliwością i konsekwencją w odpowiedziach). Rozmawiał też z moim mężem tłumacząc pewne sprawy, co też wg mnie dobrze o Nim świadczy (kontaktowy).


Co do usg. Byłam na dwóch, również w LuxMedzie (na Zwycięskiej 6a) u pana dr Gustawa Chołubka, wg mnie jest świetny, bardzo dokładny, odpowiada na wszystkie pytania i mówi o wszystkim, co widzi i co robi. Mi zdecydowanie odpowiada, a trafiłam do Niego przypadkowo –bez żadnego polecenia itd.

Może wspomnę jeszcze o cenach, wizyta u ortopedy wydaje mi się, że kosztowała około 100zł (nie więcej) zaś usg zawsze równo 100zł
 
Ostatnia edycja:
Do góry