reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelscy lekarze specjaliści - tematy połączone.

Witam wszystkie Mamusie?
Mam pytanie: czy jest szkoła rodzenia przy szpitalu na Jaczewskiego? I jak oceniacie opiekę medyczną w tym szpitalu? Z góry dziękuję!
 
reklama
Witam wszystkie Mamusie?
Mam pytanie: czy jest szkoła rodzenia przy szpitalu na Jaczewskiego? I jak oceniacie opiekę medyczną w tym szpitalu? Z góry dziękuję!

Do szkoly rodzenia nie chdzilam ale tam urodzilam tzn przez CC dziecko i z opieki jestem bardzo zadowolona czasem byla naweet az za "wielka"!!!!
 
Witam wszystkich rodziców w szczególności mamy ;) postanowiłam zacząć nowy temat bo nie widziałam tu jeszcze podobnego a myślę że warto go poruszyć ;) Każde niemowlę powinno mieć wykonane takie usg jak najwcześniej ponieważ chodzi o prawidłowy rozwój bioderek naszych dzieciaczków ;) Jest to moja pierwsza ciąża i takie usg mojemu synkowi w szpitalu DSK w Lublinie wykonywał mi Pan dr Latalski Michał, młody Pan doktor ale bardzo doświadczony, od tamtej pory regularnie chodzimy do niego na kontrole,gdyby jacyś rodzice byli zainteresowani to Pan doktor przyjmuje w Luxmedzie na Zwycięskiej :)
 
Bardzo się cieszę ze akurat ktoś teraz rozpoczął taki temat. Nie wiedziałam właśnie jaki lekarz byłby najlepszy a bardzo mi na tym zależy, z pewnością jak każdej mamie. Bardzo dziękuję za informację gdzie przyjmuje lekarz myślę, że napewno się zgłosimy do Pana doktora ;) i po wizycie opisze swoje wrażenie ;) Pozdrawiam
 
028..jpgWitam wszystkie mamy:-)Potrzebuje pomocy,tzn potrzebne mi namiary na jakiegos dobrego okuliste dzieciecego,moj synek ma 19 miesiecy i lewe oczko troszke mu ucieka do srodka;bylam na dwoch wizytach u Doktora E.Kawy,ktory nagania sobie klientow w Sanitasie,ale niestety malo jestem zadowolona z jego leczenia:-(
 
Witaj Niko :) ja z moim maluszkiem byłam u Pani dr Biziorek, która leczy takie małe dzieciaczki i przede wszystkim z zezem a skoro twojemu synkowi troche leci oczko to myśle , że akurat ta Pani dr bedzie najlepsza :) jeśli chcesz wiedzieć gdzie przyjmuje to w Luxmedzie, mi też została polecona i jestem z niej bardzo zadowolona :D Pozdrawiam
 
Jestem świeżo upieczoną mamą :D i wszystkim chciałabym się dzielić co dotyczy mojego Maluszka razem z wami :) ostatnio byłam na wizycie u dr Kościeszy, świetny lekarz, z podejściem do dzieci i ogromną wiedzą! Kacperek przy badaniu nie płakał, był jak nigdy bardzo grzeczny ;) Jestem już o wiele spokojniejsza gdy po badaniu echa serca okazało się że wszystko jest w porządku ;) a same moje drogie mamy wiecie jak serduszko naszych maluchów jest ważne :D
:happy2:
 
reklama
Do góry