reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelscy lekarze specjaliści - tematy połączone.

Dzieki Szczesciaro:-)mysle,ze ta dr bedzie odpowiednia,bo to jest wlasnie taki maly zez.
A to nie jest przypadkiem ta dr Barbara Biziorek z Instytutu doktora Zagorskiego?Na internecie znalazlam jeszcze doktora Jerzego Mackiewicza z ul.Spokojnej,mial bardzo dobre komentarze.
 
reklama
Witam serdecznie ponownie .Dziekuje bardzo za odpisanie na mojego posa i dzieki za wypowiedź na temat szpitala na Lubartowskiej będe bardziej spokojna chociaż słyszałam bardzo dużo pozytywnych opini na temat tego szpitala, ja akurat jestem juz po szkole rodzenia - uwazam że te szkoły są bardzo potrzebne przyszłym mamom ,które spodziewają sie 1 dzieciątka i nie tylko .pozdrawiam
 
Jako okulistkę dziecięcą polecam dr Rymgayłło-Jankowska my z Gabi chodzimy do niej od 3 miesiąca życia Gabi :) fantastyczna kobieta ma bardzo dobre podejście do dzieci!! Polecam gabinet na spokojnej (powstał z inicjatywy Profesora Zbigniewa Zagórskiego) można się też zapisać do instytutu ale chyba lepiej do mniejszego gabinetu zwłaszcza z małym dzieckiem :)

podaję namiary :)
GABINETY OKULISTYCZNE

ul. Spokojna 17
Lublin
tel. (0-81) 747-45-66
 
Witajcie,
mamy mały problem ze stulejką... Znacie może jakiegoś dobrego, sprawdzonego chirurga albo urologa dziecięcego?
 
Madziara mogę polecić lekarza z Centrum Medicos na Braci Wieniawskich - nazwiska Ci nie podam ale to starszy miły pan trochę sepleniący. Co prawda byłam u niego z Olkiem z przepukliną ale sporo chłopców ze stulejką u niego czekało. Przyjmuje też na NFZ tylko trzeba skierowanie i wcześniej się umówić.
 
Marta1981 dzięki za odpowiedź, my musieliśmy zadziałać szybko i dostaliśmy namiary na dr Siwko - po pierwszej wizycie zrobił na mnie dobre wrażenie więc na razie myślę że u niego zostaniemy... zobaczymy co będzie dalej :)
 
dziewczyny poszukuję aktualny danych gdzie przyjmuje dr Bożena Wawrzycka :) ordynatorka oddziału położniczego w szpitalu na Lubartowskiej :)
 
reklama
Witam,niechcacy zachaczylam o temat stulejki,niestety moj syn to ma,nie wiecie ile moze kosztowac ten zabieg prywatnie?Z gory dziekuje za pomoc:-)
 
Do góry