reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lubelscy lekarze specjaliści - tematy połączone.

reklama
Marta dziekuje za info,szczerze mowiac nigdy nie slyszalam o tej placowce,jestem malo oblatana,bo moja rodzina,dzieki Bogu,bardzo zadko ma problemy zdrowotne,a jesli chodzi o dzieci to kaplica!nie wiem gdzie sie ruszyc:szok:
 
Nikap my już jesteśmy po... chodziliśmy do prywatnej polikliniki -leczył nas dr Siwek - jak dla mnie super specjalista!!! Najpierw dał maści, poźniej był zabieg odklejenia (płacony z nfz-nie chcieli żadnych dokumentów potwierdzających składkę, musiałabyś zadzwonić i podpytać jak to jest jak pracujesz w uk) ty płacisz za wizytę za każdym razem a sam końcowy zabieg był refundowany (nie mam pojęcia ile by kosztował jak by nie był)...
Nie wiem - słyszałam różne opinie ale my jesteśmy zadowoleni - mimo że to chirurg to od razu nie chciał zdzierac pieniędzy i ciąć małego - udało się bez żadnych szwów, samo odklejanie było trochę bolesne ale po 3 dniach zapomnieliśmy o kłopocie... jak chcesz coś wiedzieć więcej to daj znać ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam Was dziewczyny!:)
mam do was pytanie i wielka prosbe poszukuje dobrego ginekologa w Lublinie najlepiej gdyby to byl panstwowy wlasnie wrocilam z wizyty i nie jestem zabardzo zadowolona odnioslam wrazenie ze nie zna sie w ogole na rzeczy prosze o rady i opinnie z gory dziekuje:)
 
mogę polecić Ci dr Kwiatkowskiego państwowo przyjmuje w Farmedzie na Koryznowej :) polecam z czystym sumieniem jeden z najlepszych w Lublinie ale u niego się nie rodzi ;)
ma specyficzne poczucie humoru ;) bardzo Go lubię :)

polecam też dr Wawrzycką :) ale znam tylko prywatne namiary :)
 
Witam Was dziewczyny!:)
mam do was pytanie i wielka prosbe poszukuje dobrego ginekologa w Lublinie najlepiej gdyby to byl panstwowy wlasnie wrocilam z wizyty i nie jestem zabardzo zadowolona odnioslam wrazenie ze nie zna sie w ogole na rzeczy prosze o rady i opinnie z gory dziekuje:)

Polecam dr. Kwiecińską-Połuszejko, przymuje prywatnie w Luxmedzie i Top medical a pracuje na Staszica...

Ona mnie prowadzi teraz w ciąży...jestem bardzo zadowolona, służy radą, pomocą....no ale przyjmuje prywatnie

Pozdrawiam
 
reklama
Witam. Mam pytanie co do dr Ewy Jagniątkowskiej. Wiem, że pracuje na Lubartowskiej a ja chodzę do niej do Profeminy prywatnie. Czy ktoś o niej słyszał?
 
Do góry