reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
Witaj, Monisiu. Mi równiez przykro. Dla Twoich Anioleczków(*)
Dla całej Aniołkowej Brygady (*)

Ameluś(*), od cioci...

Syniu, kocham Cię.

Sylwia, chyba w trakcie taaaaak dłuuuuugiej drogi wymyslasz kolejne opowiadania?

As, głosik masz! Jaki duzy ten Twój Skarb!

Smerfetko, myslę, ze praca dobrze zrobi, a przynajmniej warto spróbowac!

A my od wczoraj mamy mały szpital. Mały z gorączka ok 40 stopni, a dzis poniżej 36 stopni, 4 zęby do wypchniecia juz niedługo, a dzis oprócz 2 godzinnych wrzasków (SZOK) - biegunka. LEkarz wczoraj nic nie widział. Do obeserwacji. Patrząc co sie dzieje, boje się troszkę...

U taty brak przerzutów. Prawdopodobnie radioterapia! 13 sie dowiemy co radiolog na to! Hura!
 
Ostatnia edycja:
Witam


Monisia przykro mi z powodu twojej coreczki (*)


mamaszymusia zdrowka !!!! :* zeby tylko szybko małemu przeszło ...


siedze z herbatka i rozmyslam sobie ... :nerd:



Karolku syneczku kochany (*)
Aniołeczki niebianskie (*)
 
Iwonka a tak sobie rozmyslam o tym co było , ..o tym co bedzie .. i o tym jak zawsze chciałam zeby było ...;-) niestety nigdy nic nie jest tak jako to sobie wymarzymy ...
 
Monisia przykro mi bardzo (*)(*)(*)(*) Dużo sił Ci życzę
Iwonko dużo zdrówka dla Antosia, niech nam nie choruje mały przystojniak

Ja już po wizycie u ginek. Wszystko wporządku na szczęście :)
 
reklama
Do góry