reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

Przesuneli nam wizyte z 19:30 na 11.00 wiec juz jestesmy po. Mala fasolka ma 6,22 cm, ja waze 57kg wiec 1,5 kg mniej niz miesiac temu. Rozwija sie prawidlowo, wszystkie kosci sprawdzone i wszystko pomierzone. Polozona strasznie nisko na dnie macicy. Machala raczkami i nozkami, przekrecala sie z pleckow na brzuszek i z powrotem :-D serducho bije jak dzwon! Dostalam skierowanie na morfologie i mocz. Kolejna wizyta 20 sierpnia. Badania mialam przez pochwe i brzuszek.
 
reklama
Madzia super!! Najważniejsze że z dzidzią jest wszystko dobrze :tak: właśnie cały czas się zastanawiam jak będzie u mnie na tym genetycznym czy przez pochwę czy przez brzuch?
 
Madzia to super wiadomosc :) to w ktorym tyg jestes? Malenstwo bardzo ruchliwe :) ja swoje mam miec w 13 tyg. Mam nadzieję że też będzie wszystko dobrze :) jeszcze raz gratulacje :) oby jak najwięcej takich dobrych wiadomości
 
ja poznałam płeć na prenatalnych w 13tc, córcia się nie ukrywała, specjaliści i sprzęt z najwyższej półki. Ciekawe, czy i tym razem tak wcześnie zobaczą... aha i wtedy miałam USG przez powłoki brzuszne.
 
Vanilijka lekarz określił 13t4d, z usg wyszedł teraz termin na 29 stycznia :)
a mocz i morfologię zawsze miałam robione na co drugą wizytę (co 8 tygodni) ale u mnie wszystko zawsze było ok :)

Dorcia mała fasolka była za bardzo ruchliwa dzisiaj :)))
mam nadzieję ze w sierpniu się odsłoni!
 
reklama
Do góry