reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

@Jotka_Szczotka to "danie" chyba jest hitem [emoji23] za mną chodzą jeszcze placki ziemniaczane ale to muszę do kogoś się uśmiechnąć zeby mi zrobił bo ja ustac w kuchni nie mogę [emoji86]

@godzbal jakbym mogła to bym ci trochę podesłała pasztetu zdzicha albo kogucika bo zrobilam dzisiaj zapas [emoji51][emoji16]

Dziękuję, kochana jesteś [emoji173]️
 
reklama
@godzbal obserwuje juz[emoji41][emoji123]
Tylko od razu wam mówię że u mnie nic ciekawego się nie dzieje na insta haha :D
Jezu ja tez chce żeby te mdłości odeszły w cholere..prawie na środku drogi zwymiotywalam ale kuźwa mcflurry z maka wcisnęłam! [emoji23]

@achela ciebie też już obserwuje :D

@Jotka_Szczotka wyniki będą jutro a z grupy krwi za 3 dni :D a wizyte mam we wtorek :D wybaczam za śniadanie :D później zjadlam tą swoją bułe z pasztetem i ogórem haha

@Dominikamarta ja czasami troszke plamie :)

@nutka83 moja choroba zwana niecierpliwością chyba by sięgnęła zenitu jakbym tak długo płci nie znała [emoji23] jak dokończę pisać to zacznę obserwować na insta :]

Potwierdzam że chyba z systemami o składanie wniosków 500+ i 300+ padła cała reszta[emoji23]:D

Mój nick na insta to po prostu magdachoros94 :D
A co do instagrama to mój nick to szumne_chwile
@Paryżanka dodałam Cię do obserwowania :D ja mam po prostu „godzbal”
Mama ginekolog dodała fajne instastory na temat usg 1 trymestru. Niedługo to nas czeka wiec myśle ze was zainteresuje @mamaginekolog.medycznie

PS macie instagramy?:p jak chcecie to pochwalcie się nickami chętnie zaobserwuje!:) mój „ecikowe”
Obserwuje was na insta. Jako Natalia ;)
 
Ja dziewczyny dziś mało aktywnie bo cały dzień poza domem. To zakupy to siostra przywiozła mi dwójkę dzieci do przybawienia na 3 godzinki a z 3 godzin zrobiło się 7... Dopiero położyłam córkę do spania i mam chwilę żeby was nadrobić :)

Ps. U mnie Facebook i instagram też zastrajkowaly
 
reklama
Do góry