reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Jak wam się podoba? Mam nadzieję że koleżanka będzie zadowolona :)
20190706_085554.jpeg
20190706_085621.jpeg
 
Cześć dziewczyny :)
Dawno nic nie pisałam ale was poczytywałam.
Byłam na wizycie 27 czerwca, widziałam małą fasolkę i bijące serduszko (termin z USG mam na 18.02), kolejną wizytę mam piątek 12 lipca, gdzie mam przynieść wszystkie wyniki badań.
Ogólnie to głównie rano mam mdłości, ale na szczęście nie wymiotuję i jak coś zjem to troche przechodzi. Do pracy na razie normalnie chodzę, bo w sumie zauważyłam, że w pracy się lepiej czuję niż w domu (nie licząc wczorajszego dnia, kiedy myślałam, ze już nie wytrzymam tak mnie jakoś w żołądku kręciło).
Czytałam, że już niektóre z was kompletują powoli wyprawkę, ja na razie jeszcze nic kupuję, mam tylko jedno body, które kupiłam żeby włożyć do pudełka dla męża jak mówiłam mu o ciąży.
Jeszcze nikt poza mężem nie wie o ciąży, stwierdziliśmy, że powiemy w sierpniu, ale w sumie już nie się mogę doczekać jak powiem moim rodzicom, rodzeństwu i teściom.

@Kasia654 piękny tort :)
 
Dziękuję bardzo ;)
@Jotka_Szczotka to tak jak ja, też mnie ciągnie do słodkiego ale pasztet z ogórkiem też jest obowiazkowy na śniadanie [emoji23] zresztą słodycze to ja zawsze lubialam. Staram się trochę chamowac ze względu na to picie glukozy za 3 tygodnie [emoji2961]
 
Hej narazie tylko cicho się witam. Jestem po wielu przejściach więc narazie podczytuje i zapisze się w odpowiednim czasie[emoji4] USG wczoraj 8t1d serducho biło ale czy wtym czasie nie powinno się dzieciątko ruszać na usg ? Fakt byłam zestresowana ale czy u was na tym etapie jakieś się nie ruszało ?

Hej witam cię serdecznie. Kochana nie przejmuje się ze dzidzia się nie ruszała bo miała do tego prawo. Być może spała albo jest leniuszkiem. To jest wczesny etap ciąży a ty już tak się martwisz niepotrzebnie. Czasem nawet dzieci śpią i nie ruszają się podczas badania w 28tyd czy później. Także głowa do góry i się nie przejmuj za dużo. Stres jest niewskazany. Wszystko będzie dobrze. Dodam ze twoja dzidzia da Ci jeszcze popalić w późniejszym okresie ciazy [emoji3][emoji3][emoji3][emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Kasia654 przepiękny! [emoji173]️[emoji173]️

@Jotka_Szczotka mi dzisiaj buła z pasztetem i ogorem się cofnęła [emoji24] a teraz zjadłam jagodziankę i mam nadzieję, że zostanie, chociaż tak szczerze, to mnie nie porwała smakiem.

Ja do 14 w pracy, po pracy zrobię pomidorówkę a na wieczór zapiekanki. Też muszę chałupę przed urlopem ogarnąć [emoji85]
 
Do góry