reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

@Megan22 a ja znowu nie przypomni am sobie żebym miała tak przy swojej córce bolały mnie pachwiny ale może mnie teraz boli bo ciąża jedna za drugą szybko i może temu wiesz ja będę mieć tylko 11 Msc różnicy między dziećmi a dwa dopiero 4 Msc temu urodziłam [emoji16] więc może też temu
 
reklama
@paulina.blachut no to całkiem możliwe że dlatego tak ci sie dzieje [emoji86] najważniejsze że nie jest to jakiś ból ciągły?
Mi lekarz wprost powiedzial zebym chociaz rok doczekala z kolejną ciążą :D ale oszczędze wszystkim moich opowieści z porodu :D wtedy sobie powiedzialam ze kolejne dziecko za 5 lat [emoji23] jednak wyszło szybciej i mam nadzieję ze bedzie lepiej :D takze szacun dla ciebie bo ja po 3 msc po porodzie dopiero przestałam odczuwać ból i dyskomfort :D zbieram się za usypianie młodego i ruszam na wizyte :)

@Rózamama ciagle myślami z tobą [emoji173]️
 
@Megan22 hihi ja sama nie wiem jak to się stało że tak szybko się zdecydowaliśmy ale najważniejsze by maleństwo było zdrowe pewno jeszcze nie wiem co mnie czeka nie no to nie jest ból ciągły i też nie cały czas więc spoko co jakiś czas się odzywa i powiedzmy że potrwa z 20 min posiedzę i przechodzi
 
@Megan22 hihi ja sama nie wiem jak to się stało że tak szybko się zdecydowaliśmy ale najważniejsze by maleństwo było zdrowe pewno jeszcze nie wiem co mnie czeka nie no to nie jest ból ciągły i też nie cały czas więc spoko co jakiś czas się odzywa i powiedzmy że potrwa z 20 min posiedzę i przechodzi
A mówiłaś o tym lekarzowi? Ja sobie tak myślę że skoro tam po poprzedniej ciąży jeszcze wszystko jest rozluźnione to może nie powinno boleć? Lepiej może to skontrolować? Nawet na izbe przyjęć jechać i powiedzieć że boli ciągnie żeby USG zrobili... I wtedy będziesz spokojniejsza
 
Na razie nic nie wiadomo. Jest pęcherzyk ale nie ma zarodka - gdzie już powinien być i już powinno bic serduszko. Doktor powiedziała ze może się jeszcze rozwinąć a może dojść do poronienia. Wizytę mam za tydzień. Nie kazała się nastawiać. Co ma być to i tak będzie wiec...... dostałam luteinę
 
Kochana a który u ciebie tydzień? Tak mi przykro że tyle stresu masz... Ale może jeszcze będzie dobrze? Może owulacja później była? Moja ciąża też jest o co najmniej tydzień młodsza niż z OM..
Na razie nic nie wiadomo. Jest pęcherzyk ale nie ma zarodka - gdzie już powinien być i już powinno bic serduszko. Doktor powiedziała ze może się jeszcze rozwinąć a może dojść do poronienia. Wizytę mam za tydzień. Nie kazała się nastawiać. Co ma być to i tak będzie wiec...... dostałam luteinę
 
Na razie nic nie wiadomo. Jest pęcherzyk ale nie ma zarodka - gdzie już powinien być i już powinno bic serduszko. Doktor powiedziała ze może się jeszcze rozwinąć a może dojść do poronienia. Wizytę mam za tydzień. Nie kazała się nastawiać. Co ma być to i tak będzie wiec...... dostałam luteinę
Trzymamy za Ciebie kciuki [emoji3526] Wszystko będzie ok głowa do góry
 
reklama
Dziewczyny mam do was pytanie. Dostalam wlasnie na apke wyniki ostatnich badan i w moczu wyszedl mi GBS. Czytalam troche o tym, lekko sie zestresowalam. Na ogol nie zasiegam porad medycznych internetowych, ale moze ktoras z was miala cos takiego? Nigdy wczesniej tego nie mialam, przy poprzednich ciazach bylo wszystko ok. Teraz sie stresuje zeby maluszek sie nie zarazil, mam nawet wyrzuty sumienia ze nie chcialam dziecka :(
Ja miał gbs dodatni, przy porodzie dostałam zastrzyk i tyle. W ciąży gbs nie jest taki niebezpieczny, tylko podczas porodu,bo wtedy może dziecko się zarazić i mieć komplikacje, a jak masz to stwierdzone, to podadzą Ci antybiotyk i tyle. Jak ktoś zaczyna rodzić i z jakiś powodów nie miał badanego gbs to też profilaktycznie dają wtedy antybiotyk. Także nie denerwuj się [emoji8][emoji8]

Na razie nic nie wiadomo. Jest pęcherzyk ale nie ma zarodka - gdzie już powinien być i już powinno bic serduszko. Doktor powiedziała ze może się jeszcze rozwinąć a może dojść do poronienia. Wizytę mam za tydzień. Nie kazała się nastawiać. Co ma być to i tak będzie wiec...... dostałam luteinę
Rany Julek, trzymaj się z chociaż nerwówkę masz pewnie piękną... Może idź jeszcze do innego lekarza zweryfikować?
 
Do góry