reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Ja po wizycie, fasolka ma się dobrze, ma 2,6cm serduszko bije 165 uderzen. Ufff.
Termin nadal na 14 luty. Z om 9t4d ale mówił że wygląda na pełny 10. Muszę się umówić na prenatalne, kazal zrobić między 11 A 12 tyg. Dosc wysokie ciśnienie mialam bo 137/89 ale może to stres, mam w razie czego mierzyć 3 razy dziennie i zapisywać. A to moja fasolka !Zobacz załącznik 996638
Gratulacje ! Super, że wszystko dobrze.
Bardzo się cieszę i powiem Ci,że tak po zdjęciu to Twoje dziecię do mojego podobne ;-)
Pijesz wodę? Woda plus odrobina soli himalajskiej lub klodawskiej ładnie reguluje ciśnienie. Stres na pewno swoje zrobił.
 
Dziewczyny w jednym z państw Oceanii Vanuatu od 2020 zakaz używania pieluszek jednorazowych w związku ze zmianami klimatycznymi. Nieźle, na pewno środowisko będzie wdzięczne ale tym rodzicom to trochę współczuję. Za chwilę przeczytamy o masowych wyprowadzkach z wyspy;-) Temat poważny i taka decyzja pewnie zainspiruje inne państwa w dalszej perspektywie, tylko człowiek tak szybko się do wygody przyzwyczaja,że będzie trudno.
 
Gratulacje ! Super, że wszystko dobrze.
Bardzo się cieszę i powiem Ci,że tak po zdjęciu to Twoje dziecię do mojego podobne ;-)
Pijesz wodę? Woda plus odrobina soli himalajskiej lub klodawskiej ładnie reguluje ciśnienie. Stres na pewno swoje zrobił.
Pije min 2l dziennie ale bez dodatków, myślę że stres zrobil swoje Ale będę mierzyla i zobaczymy [emoji4] jeszcze czuje jak ze mnie schodzi stres !
 
Pije min 2l dziennie ale bez dodatków, myślę że stres zrobil swoje Ale będę mierzyla i zobaczymy [emoji4] jeszcze czuje jak ze mnie schodzi stres !
Ładnie pijesz bardzo, polecam szczerze troszkę soli ,nie odczujesz w smaku a dużo lepiej nawodnisz organizm.
Pewnie za godzinkę zmierzysz to już będzie prawidłowe. Stres zejdzie, można świętować dobre wieści. :)
 
Jak możesz mi to robić!!! Podaj proszę przepis na ciasto? Bo jagodzianki to za trudne chyba[emoji848]
@Różamama trzymam kciuki w takim razie! [emoji173]️

@Kasia654 który tydzień już masz? [emoji4]

@Megan22 specjalnie dla Ciebie wstawiam fotki [emoji16].

Zobacz załącznik 996624
Zobacz załącznik 996625
Zobacz załącznik 996626


Ja już po wizycie spokojna [emoji3]moja dzidzia ma się dobrze ma 2.26 cm wzrostu, serduszko pulsuje wszystko ok, doktor pobrała mi cytologię zleciła badania i takie tam...
Mam za to problem z ciśnieniem.. mierzyli mi 5 razy dwoma aparatami i jest tak niskie że wychodził błąd odczytu.... Mam dużo pic i odpoczywać dziś... Ale ja tak mam że im większy stres tym ciśnienie niższe..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry