reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

@Søde85, @godzbal, zapraszam częstujcie się [emoji23]

Ja już od wczoraj na L4, stwierdziłam że już się użerać nie zamierzam i wysłuchiwać głupot. Ale myślę że w domu jak najbardziej będę miała co do roboty, nudzić się nie będę, a przynajmniej nie na początku [emoji16][emoji23]
Bardzo słuszna decyzja, to jest czas kiedy trzeba się jednak skupić na sobie, swoim zdrowiu i psychicznym komforcie a nie funkcjonować w takim stresie. Mamy u nas w kraju wiele niefortunnych rozwiązań systemowych ale akurat kobieta w ciazy ma dobrze pod względem możliwości l4.
Ja mam podejście takie ,że wiele lat płaciłam składki, podatki, mój mąż również więc jeśli najbliższe miesiące będę dbała o swoje dziecko i siebie najlepiej jak umiem to tylko wszystkim na plus wyjdzie a ZUS nie ucierpi bo ma moje i mojego męża pieniadze.
 
reklama
Witam :) wlasnie z pracy wracam i kurcze tak mnie ciagnie w dole brzucha, ze jak odrobine sily potrzebowalam przy porzadkach na zamkniecie sklepu to nie dawalam rady. Krwawien zadnych nie ma, ale odrobina wysilku o czuje jakby mnie rozrywalo w srodku.
Długo pracujesz :-(
Na pewno zmęczenie po całym dniu daje znać o sobie. Mam nadzieję,że już wygodnie odpoczywasz.
Koliberka od kiedy planujesz l4?
Przepraszam jeśli pisałaś a nie pamiętam.
 
Też ciekawa jestem, bo dzisiaj moje nogi skosiłam depilatorem :D
Ja tez sie zebrałam bo u mnie zawrotne 22 stopnie można w końcu ulubione sukienki nosić ;-)
Mi ten depilator jakoś najbardziej służy, mam ciemną karnację, ciemne mocne włosy maszynką to bym musiała codziennie jechać a tak spokój chociaż na 3 tygodnie.
Gdybyś była jednak posiadaczką przyrządu do peelingu kawitacyjnego to już tego zabiegu akurat nie wolno nam wykonywać ;-)
 
Oj tak, czekalam na ten moment az sie poloze i odrazu lepiej :) sama niewiem do kiedy, chcialabym jak najdluzej, planowalam do konca ciazy, ale po dzisiejszym dniu sama niewiem jak to bedzie wygladalo. Pracuje roznie od 6-8 godzin w sklepie odziezowym. Za 2 tygodnie lece na urlop, a pozniej sie zobaczy, mam nadzieje ze sily i energia wroca w 2 trymestrze i jeszcze dam rade:)
Długo pracujesz :-(
Na pewno zmęczenie po całym dniu daje znać o sobie. Mam nadzieję,że już wygodnie odpoczywasz.
Koliberka od kiedy planujesz l4?
Przepraszam jeśli pisałaś a nie pamiętam.
 
Cześć dziewczyny ;) dawno się już tak nie wyspałam jak dzisiaj, aż mąż zaspał do pracy. W końcu pogoda chyba się poprawiła bo od rana słoneczko świeci a takto cały tydzień było po 15 stopni, pochmurnie i wietrznie.
U mnie dziś 8t0d [emoji4][emoji4]

Wczoraj takiego smaka narobiłyscie słodkościami że zaraz biorę się za sernik z rosą [emoji85]
 
Ale dzisiaj miałam niemałą niespodziankę. 2 kg do przodu na wadze... Mam nadzieję, że to woda się zatrzymała, bo w poniedziałek było jeszcze 1 kg. Czyli ważę już 79,5 kg przy wzroście 175 cm... Czas wziąć się za siebie. Nie chcę przekroczyć 90 kg na sam koniec...
 
Ja chciałam iść już w ten poniedziałek na l4 (jestem w 11tc) ale wtedy pozbawiłabym koleżankę z biura urlopu, dlatego siedzę jeszcze miesiąc. Myślę, że od sierpnia już pójdę, mam dość stresującą pracę więc same rozumiecie, że nie chcę sie narażać :(
@marta.kam ja na razie schudłam 1kg ale to chyba przez te mdłości i wstręt do różnych zapachów... zobaczymy jak później. P.s. jak się robi te suwaczki w podpisie?
 
Oj tak, czekalam na ten moment az sie poloze i odrazu lepiej :) sama niewiem do kiedy, chcialabym jak najdluzej, planowalam do konca ciazy, ale po dzisiejszym dniu sama niewiem jak to bedzie wygladalo. Pracuje roznie od 6-8 godzin w sklepie odziezowym. Za 2 tygodnie lece na urlop, a pozniej sie zobaczy, mam nadzieje ze sily i energia wroca w 2 trymestrze i jeszcze dam rade:)
Koliberka- 6 lub 8 godzin to ok, ja myślałam,że od rana do 22 w pracy jesteś;-)
Dobry pomysł, zobaczysz po urlopie jak się będziesz czuła i zdecydujesz. W odziezowym to chyba dużo pracy jest bo dostawy pewnie ciężkie kartony, ludzie ciągle wszystko przekładają trzeba układać itp. Ciężka praca tak z moich obserwacji, można być zmęczonym tak w ogóle a co dopiero będąc w ciąży.
Teraz to już pewnie odliczasz tylko do urlopu :-)
 
Cześć dziewczyny ;) dawno się już tak nie wyspałam jak dzisiaj, aż mąż zaspał do pracy. W końcu pogoda chyba się poprawiła bo od rana słoneczko świeci a takto cały tydzień było po 15 stopni, pochmurnie i wietrznie.
U mnie dziś 8t0d [emoji4][emoji4]

Wczoraj takiego smaka narobiłyscie słodkościami że zaraz biorę się za sernik z rosą [emoji85]
Cześć Kasiu :-)
U mnie też ładnie i słonecznie.
Mówisz,że będziesz dziś sobie dogadzać wypiekami? No to na zdrówko dla Ciebie i maluszka:-)
 
reklama
Cześć dziewczyny;) widzę że u wszystkich spokojniej I bardziej leniwy dzień. Mnie dziś czeka ponad 500 km podróż;) na weekend. Ciekawe jak to zniesiemy, tydzień był dobry Ale chyba przesadzalam w pracy więc dziś się nic nie chce;)

Dobrego dnia
 
Do góry