reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Jakoś ciężko mi się tu między was wbić :)

@godzbal super że badania książkowe to najważniejsze, czyli dzidziusiowi tez pewnie jest dobrze :D ty nie masz od razu na wizycie usg? Osobno terminy? Dobrze zrozumiałam? Ojojoj tego kebsa to bym wsunela :D chyba się w końcu skuszę chociaz od wczoraj zaczęło mnie znowu tak troszkę mulic [emoji33] ja to w dzieciństwie przeszłam chyba wszystkie możliwe choroby [emoji23] ciagle mam nadzieje ze rumień zakaźny tez mialam i odpukać synkowi juz zeszlo a mi nic nie wyszło..

Co do detektora to sie nie wypowiem bo z synkiem nie mialam i teraz też nie planuje kupować [emoji86]

@Jotka_Szczotka ja kojarzę tylko ze ta zaczarowanakicia udzielała się na samym początku? Bo tak was podczytywalam :) ciekawe czy się dziewczyny odezwą :) fajne ci ciacho wyszło po tak długiej przerwie mmm :D i wcale nie duże to sadelko :D można podciągnąć pod sadelko która każda zaraz będzie posiadać haha ale cycorów to ci zazdroszczę bo ja zawsze miałam i mam biust sportowy[emoji23]

@coco07 super brzusio [emoji7]

@MadalenaWedel nono faktycznie, juz jest co schować w tych spodniach ciążowych :D super :D

@Ostensible oj tam już coś widać :) u mnie w pierwszej było podobnie i dopiero po 20 tygodniu zaczął wybijać :D takze i ty się doczekasz :D nie będziesz musiała chociaz garderoby letniej wymieniac :D

@Paryżanka ty to sie nie liczysz haha żarcik, extra juz [emoji173]️

@godzbal bardzo fajny ten Maciek [emoji173]️ chyba podobny jak u mnie [emoji41]

@paulina.blachut to chyba teraz bardzo szybko u ciebie będzie rosnąć po tak krótkiej przerwie :D



IMG_20190715_222839.jpg
to jest wieczór po wielkim obzarstwie na urodzinach :D rano jest trochę mniejszy ale mi tam się podoba to wieczorne wzdęcie [emoji41] ja chętnie oddaje swój płaski brzuch na rzecz brzuszka ciążowego haha :D

Buziaki i dobrych nocek :*
 
reklama
@Megan22 absolutnie nie ma czego zazdroszczę scic w tych cyckach!! Ciężkie jak cholera, plecy bolą. Muszę kupować większe szmaty, obserniejsze żeby się na cyckach zapisać... A idź Pan w ch.. W takim czymś.
 
Ja czytałam dokładnie to samo co ty i tez mam dylemat.., jeszcze kilka tygodni temu byłam pewna ze po 10 tc kupię ten detektor, żeby się stresowac trochę mniej :unsure: ale na dzień dzisiejszy już sama nie wiem. Boje się ze nie będę umiała znaleźć tętna lub ze ciagle będę słuchac własnego (przeświadczona ze wszystko jest Ok)
Także trudna decyzja :(

@godzbal Super, ze wizyta Ok ☺☺☺

Dziewczyny dziś 11+4 a patrzcie jaki mam brzuchol :o:o:o co to będzie późniejo_O
Ja kupiłam detektor 9t6d wczoraj znalazł tętno jak głupia się cieszyłam :) w poprzedniej ciąży przeleżałam do 12 TC krwawilam i Plamilam on ratował mi życie jak raz znalazłam ttetno już zawsze znajdowałam szybko
 
Widzę brzuszkowo się nam zrobiło [emoji7] cudowne macie brzuszki :) na mojego sadełka narazie nie wstawiam [emoji23] ale też czuję już, że mnie od środka wypycha, spodnie mnie cisną, w wieku rzeczach nie jest mi już wygodnie. W drugiej ciąży szybciej to mi doskwiera niż w pierwszej, więc też jestem w lekkim szoku [emoji1]

Do mnie dziś teściowa przyjeżdża (tfu, nie do mnie, do wnuka), więc też mam dziś bojowy nastrój [emoji2957]
 
Brzuszki piękne [emoji7]

Ja walczyłam z przeziębieniem 3 dni dlatego mnie tak mało było. Na szczęście obeszło się naturalnymi sposobami bez antybiotyku :)
 
reklama
No superowe macie brzuszki ☺☺☺ Bałam się ze tylko mnie tak „wypchalo” o_O :p Ale już widzę, ze u każdej brzuszek widać;):D

Miłego dnia laseczki :***
 
Do góry