reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Dziewczyny myslalam i myslalam nad prezentem dla malego i nic nie wymyslilam. Troche zabawek mamy po córce i nawet na sile ciezko mi cos znalezc sensownego 🙄 chyba kupimy jakies 2 male drewniane zabawki a tak to dywan do pokoju malego 😎 babcia dala kase na zabawki i chyba bedzie zawiedziona ;) a tu jeszcze za chwile bedzie roczek i znow to samo 🙉 moze cos Wam sie urodzilo jeszcze z pomyslow?
 
reklama
Sorter, tablica manipulacyjna, stolik, tory i kolejka(to dla taty od razu zabawa:D), książeczki, klocki duplo, maskotka, jakieś grajace pianinko - Roma uwielbia i tanczy do każdej melodyjki, gorzej z nami bo ja to po dwóch dniach grania mam ochotę wywalać przez okno. U nas mala tez lubi się bawić misiem ze smiki z lampkami które zmieniają kolory, hustawka/skoczek. To są rzeczy które ja rozważam wiec moze cos Ci przypasuje :))))
 
Huśtawkę która jest skoczkiem 😉

U nas mała ma pełno zabawek po synu. Duplo, wszelkie grające i stoliczek. Narazie z tego co kupione to dostanie lalkę z mee to i akcesoria do jedzenia z twistshake.
 
Dziewczyny, a myślicie, że ta huśtawka skoczek to nie zaszkodzi dziecku? To pewnie podobnie jak z tymi pchaczami czy chodzikami..?
 
Wg mnie dziecko podskakuje w niej chwilę tak jak trzymane przez rodzica na wysokości brzuszka. Nie siedzi sztywno jak w chodziku. Akurat pchacz to nic złego. Pchaczem może być nawet duże pudło które popycha dziecko by mieć punkt podparcia 😉
 
My też planujemy zakup skoczka, bo moje dziecię ma tyle energii, że chętnie go zmęczę od czasu do czasu. Ja nie jestem zbyt sfiksowana na punkcie tego co wolno a czego nie, bo sądzę że wszystko należy stosować z umiarem, wtedy pewnie nie zadzkodzi. Ale lubię mieć wiedzę, co na dany temat sądzą specjaliści i wiem, że fizjoterapeuci nie polecają ani skoczków, ani większości pchaczy, bo mogą powodować złe nawyki. W przypadku pchaczy to np chodzenie na palcach.
 
Mój mały od kilku dni bardzo trze oczka. Najpierw myślałam, że to od ząbków, ale chyba niemożliwe, żeby aż tak..
Chyba muszę z nim pójść jednak do okulisty.
 
Dziewczyny pomóżcie, robiłam już 7 testów rożnych firm w tym dwa elektroniczne i każdy pokazał jedną kreskę, okres spóźnia mi się 2 tygodnie, bolą mnie sutki i mam widoczne bardzo żyły na całej ręce lewej, oraz na piersiach ale przed okresem na piersiach zawsze miałam. Co to może być ?
 
reklama
Mój mały od kilku dni bardzo trze oczka. Najpierw myślałam, że to od ząbków, ale chyba niemożliwe, żeby aż tak..
Chyba muszę z nim pójść jednak do okulisty.
Moja trze oczy, ciągnie uszy i kreci glowa... liczę że to żeby. Chyba już qidac troche górnej dwójki. Tesciowa jest okulistka i kiedys mowila ze jest jakaś choroba ze dzieci tra oczy ale ze tez trą z różnych innych powodów np. ze zmęczenia
 
Do góry