reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski! 💝

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Zrobiłam dzisiaj test, dzisiaj jest jakiś 12/13 dpo okres powinnam dostać we wtorek, od 2 dni mam dziwne symptomy jak na okres i obrzmiałe piersi, bardzo bolesne - zrobiłam test ale z drugiego moczu bo zapomniałam jak wstałam 😂 ogólnie wydaje mi się ze nic nie widać, ale przyjaciółka której wysłałam zdjęcia upiera się ze widzi jakiś cień cienia 🥺
 

Załączniki

  • C70FB312-3AC8-4425-8CB1-950744184492.jpeg
    C70FB312-3AC8-4425-8CB1-950744184492.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 136
  • 8F836DD1-7EBD-41FA-86FD-77F5D1EE9BB6.jpeg
    8F836DD1-7EBD-41FA-86FD-77F5D1EE9BB6.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 134
reklama
Wydlub szybke i zrob zdjęcie ponownie, nic nie widzę, szybka odbija światło...
 
Zrobiłam dzisiaj test, dzisiaj jest jakiś 12/13 dpo okres powinnam dostać we wtorek, od 2 dni mam dziwne symptomy jak na okres i obrzmiałe piersi, bardzo bolesne - zrobiłam test ale z drugiego moczu bo zapomniałam jak wstałam 😂 ogólnie wydaje mi się ze nic nie widać, ale przyjaciółka której wysłałam zdjęcia upiera się ze widzi jakiś cień cienia 🥺
Jak dla mnie biało.
 
Hmm na drugim zdjęciu jak by coś przebijało ale wydaje mi się ze są negatywne 🤔
 
Ja 5 i stres mnie zżera :( zawsze miałam wylane a strata poprzedniej ciąży wywołała u mnie jakieś straszne ciśnienie …
Hehe ja też jestem dziś 5 dzień po owu i mam to samo chodź nie powiem wczoraj bolał mnie brzuch jak na okres a to się nigdy nie zdążą zanim go nie dostanę ale zleklam się bo po tych bólach które może trwały z10-15 min poczułam że mi mokro 😂 więc pobiegłam do łazienki a tam sama woda a taki śluz się już zakończył kilka dni temu. No jestem bardzo Ciekawa może w tym cyklu się uda póki co oprócz tych pobolewan i wsumie wysypało mnie na buzi strasznie nic innego mi nie dolega
 
Hehe ja też jestem dziś 5 dzień po owu i mam to samo chodź nie powiem wczoraj bolał mnie brzuch jak na okres a to się nigdy nie zdążą zanim go nie dostanę ale zleklam się bo po tych bólach które może trwały z10-15 min poczułam że mi mokro 😂 więc pobiegłam do łazienki a tam sama woda a taki śluz się już zakończył kilka dni temu. No jestem bardzo Ciekawa może w tym cyklu się uda póki co oprócz tych pobolewan i wsumie wysypało mnie na buzi strasznie nic innego mi nie dolega
Trzymam kciuki :) ja jutro testuje w 8dniu po domniemaniej owu więc zobaczymy :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
2 tys
Wyświetleń
136 tys
Do góry