reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski! 💝

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
spokoo chyba wszystkie tak mamy 🤣dla mnie tez moje plamienie przy spozniającej się @ było plamienie implantacyjnym 🤷🏻‍♀️😂 człowiek jak chce to wszystko weźmie za objawy ciąży. Dzisiaj dostałam okresu ale jakie było moje zdziwienie, ze na teście który robiłam rano widać cień 🤣 wiem ze nie sprawdza się po kilku godzinach ale jednak spojrzałam przed wyrzuceniem go do kosza 😅
Pinkami kasetowymi podobno może se jedynie tyłek podetrzeć
 
reklama
spokoo chyba wszystkie tak mamy 🤣dla mnie tez moje plamienie przy spozniającej się @ było plamienie implantacyjnym 🤷🏻‍♀️😂 człowiek jak chce to wszystko weźmie za objawy ciąży. Dzisiaj dostałam okresu ale jakie było moje zdziwienie, ze na teście który robiłam rano widać cień 🤣 wiem ze nie sprawdza się po kilku godzinach ale jednak spojrzałam przed wyrzuceniem go do kosza 😅
Oooo tez tak miałam
Cień cienia na teście i okres
Zrobiłam z głupia test po 2 dniach a tam gruba kreska
Myśle sobie: okej, poronienie, biochemiczna, okres trwał dalej, 5 dni mocniejsze niż zawsze nawet
Zbadałam betę - rosną, no to myślę że pewnie CP

A to normalna wewnątrzmaciczna ciąża była :)
 
Oooo tez tak miałam
Cień cienia na teście i okres
Zrobiłam z głupia test po 2 dniach a tam gruba kreska
Myśle sobie: okej, poronienie, biochemiczna, okres trwał dalej, 5 dni mocniejsze niż zawsze nawet
Zbadałam betę - rosną, no to myślę że pewnie CP

A to normalna wewnątrzmaciczna ciąża była :)
@kasiaa91 to mi nadziei narobiłas teraz 😮 a jak ten okres wyglądał ? taki jak zwykle ? miałaś skrzepy ? bolał Cię brzuch ? 🤔
 
Ostatnia edycja:
Ja raz się przejechałam na testach DOZ. Kreska była tak wyraźna że byłam w szoku że niemożliwe stało się możliwe. Ale niestety nie stało się ;) po tej akcji teraz boję się testować 😂
Aż sobie fotkę na pamiątkę trzymam 😂
 

Załączniki

  • received_971673237063544.jpeg
    received_971673237063544.jpeg
    17,5 KB · Wyświetleń: 93
Przecież skoro beta zaczyna się wydzielać od zagnieżdżenia i startuje od poziomu 1-2 Max to test wyłapie to nie od razu na drugi dzień a raczej 3-4 dni później

Ja miałam w nocy z piątku na sobotę takie okresowe bóle, przeszło - zobaczymy jutro / pojutrze czy mogło to być to :)
Tak, wiem ale w poprzednich ciążach takie bóle miałam jednego dnia rano a na drugi dzień test 10 już wychodził z jakąś tam kreską więc myślałam, że tym razem też cokolwiek dojrzę. Pozostaje mi czekać i mieć nadzieję, że jednak to to. 😅
 
Ja raz się przejechałam na testach DOZ. Kreska była tak wyraźna że byłam w szoku że niemożliwe stało się możliwe. Ale niestety nie stało się ;) po tej akcji teraz boję się testować 😂
Aż sobie fotkę na pamiątkę trzymam 😂
To ja miałam w zeszłym cyklu taki, na żywo całkiem dobrze było widać, odczytane po ok 4-5 minutach ale reszta była negatywna więc kłamał.
 

Załączniki

  • Screenshot_20220220-191134_Gallery.jpg
    Screenshot_20220220-191134_Gallery.jpg
    302,6 KB · Wyświetleń: 81
reklama
To ja miałam w zeszłym cyklu taki, na żywo całkiem dobrze było widać, odczytane po ok 4-5 minutach ale reszta była negatywna więc kłamał.
Ja ten robiłam, bo po dupku nie przychodziła @ 🙈 jakież było moje zdziwienie gdy tą kreskę zobaczyłam 😵 a jeszcze jak @Zazuu stwierdziła, że ta kreska tam jest to prawie nową wyprawkę kupowałam 😁😂
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
2 tys
Wyświetleń
136 tys
Do góry