reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Jeśli mogę spytać do końca ciągniesz macierzyński i wtedy l4, czy przerywasz macierzyński i od razu na l4? Maluch ile ma miesięcy?
Kończę macierzyński i idę na l4. Boje się przerwać macierzyński bo jakby coś się stało z fasolka to bym straciła pieniądze z macierzyńskiego we wrześniu będzie miała rok 😊 ale lepiej wychodzi pieniężnie przerwać macierzynski i iść na l4
 
ja też póki co wolę nie dołączać do grupy na fb [emoji85] mogłyśmy zrobić tu prywatny wątek, zamiast przenosić się od razu na fb,, jakoś wolę, żeby na razie nikt z rodziny nie wiedział [emoji1]

dziewczyny ja mam taki bałagan, że szok [emoji55] zero energii, na dodatek te nudności i wymioty, a dziś i migrena, tragedia [emoji28] trzeba się będzie zebrać i trochę ogarnąć, bo patrzeć na kuchnię nie mogę
 
ja też póki co wolę nie dołączać do grupy na fb [emoji85] mogłyśmy zrobić tu prywatny wątek, zamiast przenosić się od razu na fb,, jakoś wolę, żeby na razie nikt z rodziny nie wiedział [emoji1]

dziewczyny ja mam taki bałagan, że szok [emoji55] zero energii, na dodatek te nudności i wymioty, a dziś i migrena, tragedia [emoji28] trzeba się będzie zebrać i trochę ogarnąć, bo patrzeć na kuchnię nie mogę
Jak ja ciebie rozumiem... Ja wegetuje w łóżku bo nie mam siły na nic a kuchnia i syf żyją swoim życiem.
 
Dziewvzyny a nie możemy zrobić tu prywatnego wątku? Szczerze mówiąc ja na fb nie chce dołączać, bo u nas nikt kompletnie nie wie i chce, żeby na razie tak zostało.
 
reklama
Ja też wolę tu prywatną grupę niż na FB
Ja z dolegliwościami ciążowymi po trochę lepiej. Mdłości mniejsze. Senna dalej bo w nocy 3 pobutki na siku. Za to drugi dzień biodra mnie bolą że chodzę jak kaczuszka.
 
Do góry