reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hej, byłam na usg :D wychodzi na to że z crl 6 tydzień +5 a z miesiaczki 7 tydz 6 dni. Widziałam piękne 💛 aż się popłakałam.
Bardzo mi przykro z powodu dziewczyn którym tym razem się nie udało.
 

Załączniki

  • 16255135605616191798950843529967.jpg
    16255135605616191798950843529967.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 64
reklama
Hej 😊 dzisiaj zaczęłam 9.tydzień. Wszystko było super, do zeszłego poniedziałku, gdy w terminie spodziewanej miesiączki pojawiło się u mnie plamienie różowe. Pojechałam na izbę przyjęć, wszystko było ok z dzieckiem, dostałam Duphaston. W środę plamienie, ale już z krwią. Moja gin na urlopie, więc pojechałam do innej - świetnego lekarza. Dostałam luteinę, Duphaston, chociaż nie wiadomo skąd plamienie, bo wszystko ok z dzieckiem, wygląd na usg i tętno. Dowidziałam się tylko, że póki co ciąża jest nisko, ale mzoe się podniesie i że mam trochę za twardą macicę. Dostałam magnez 3x1. Teraz dosłownie świruję 😔 do tej pory podchodziłam do ciąży normalnie, czy się o niej dowiedziałam dwa dni później pojechałam na urlop nad morze... Miałam i dalej mam mdłości, jadłowstręt, wymioty, ale powtarzałam sobie, że takie uroku ciąży. Teraz dużo leżę, boję się podnosić czegokolwiek, boję się gwałtowniej ruszać 😔 mąż mnie pociesza i uspokaja, ale wiem, że do następnej wizyty i badań prenatalnych to będzie wielka walka, żeby się nie martwić na zapas 😔
a sprawdzali czy nie masz nadżerki? Ona jest widoczna przy badaniu takim jak pobieranie cytologii, jak wsadza ten wziernik czy coś
Na usg jej nie widać
Bo mi lekarz ostatnio pobierał cytologie i właśnie mi wykrył plamiłam przy badaniu i usg , ale powiedział że to normalne ale nie groźne dla ciazy
 
Super 😊 ja mam dziś pierwszą wizytę.. mega się stresuje
Będzie dobrze, myśl pozytywnie 🙂 trzymam kciuki, odezwij się po wizycie 🙂
Ja właśnie po pobieraniu krwi. Oczywiście był problem z szukaniem żył, po pierwszym wkłuciu krew nie leciała, ale za 2 razem się udało na szczęście. Jutro o 9.00 wizyta, mam nadzieje, że będzie wszystko w porządku 🙂
 
Będzie dobrze, myśl pozytywnie 🙂 trzymam kciuki, odezwij się po wizycie 🙂
Ja właśnie po pobieraniu krwi. Oczywiście był problem z szukaniem żył, po pierwszym wkłuciu krew nie leciała, ale za 2 razem się udało na szczęście. Jutro o 9.00 wizyta, mam nadzieje, że będzie wszystko w porządku 🙂
Myślę pozytywnie, musi być ok. Dziś w nocy miałam sen że będą bliźniaki 😂 tylko że badała mnie jakaś pani a ja chodzę do pana 🙈 pobranie krwi chyba będzie jedynym "miłym" momentem w ciąży, nie boje się pobrania a żyły mam wielkie i bardzo widoczne 😉
 
reklama
Hej, trochę mnie tu nie było ale dużo się działo. Powiedzieliśmy rodzicom, siostrom i dwóm przyjaciółkom. Mimo że wcześnie jeszcze i mam nadzieję że zachowaja to dla siebie to lepiej mi z tym, mniej się stresuje i mam od nich wsparcie.
Mam napady głodu ale jak zacznę jeść to po jednym kesie czuje się pełna, nie mam mdłości ani mnie nie odrzuca od jedzenia ale dziwnie tak.
Przeglądałam wasze kulinarne popisy, ciekawe macie pomysły :) ja wczoraj zrobiłam grecka musake, nawet wyszła ale po 1,5h w kuchni plecy mi odpadły :D
Do wizyty jeszcze ponad 2 tyg :(
@Kinia1991 trzymam kciuki!
 
Do góry