reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Witam sie :)

Wiecie, że dziś na kompie odkryłam wątek o imionach ? :D
I zauważyłam pewną prawidłowość, że udzielają się tam przeważnie mamy, które nigdzie indziej się nie udzielają;D
Oj tak musiałam się z Wami tym podzielić ;)
 
Hello,

Magda, przed chwilą dopiero przeczytałam o wczorajszych "przygodach". Przykro mi bardzo z powodu tej cholestazy, ale póki Maluchowi nic jest i jesteś pod stałą opieką, to trzeba być dobrej myśli! :) Trzymamy z małym Hanulkiem kciuki za Was!

Jeśli chodzi o magnez, to lekarka mi przepisała jakiśtam, zastrzegając, że może być jakiś inny, ale bez dodatków(np. witaminowych)

Ja już po wynikach krzywej, okazuje się, że mam całkiem dobry metabolizm - cukier po 2h od wypicia 75ml glukozy mam niższy niż na czczo:)

Ależ piękne słońce dzisiaj!
 
Hej :-)

Wczoraj nie mogłam zasnąć. Obmyslalam plan na te ostatnie 3 miesiące ciąży. Pogadalam z Theo i cóż....Musimy dać radę. Wam ślicznie dziękuję za.wsparcie. Zawsze to lżej przyjmować na klatę wyroki losu :-)


Carolajna hahahaha...ja tez mam zawsze takie szczęście, że nikt inny nie może,ale ja muszę. Trzymaj się tam!


Choco kiedyś pisałam z.Tobą na temat nowych wątków. Pamiętasz? Ten o imionach to właśnie jeden z rodzaju " chwilówki". Ja bym go nie założyła. Tez odkryłam nie dawno ;-)

Ati glukoza 3 stopniowa ma pobranie na czczo, po godz i po 2 od pierwszego pobrania. Wszystko jest ok. Jeść możesz śmiało od razu :-)
 
reklama
Do góry