reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Mi wywaliło teraz post.
Kurka.

Choco będzie śmiesznie Ale jak nakaże no to będę musiała.

Bozienka oddział nie bo to 3 dni dlatego też wczoraj siedziałam cicho i mam nadzieję, że każe mi przyjechać do gabinetu :)
 
W co wątpię bo tel syn ma zabrany juz parę dni temu aczkolwiek mógł sobie go wziąść jak mnie nie było w domu a przyjechać pod szkole to raczej w to wątpię ostatni raz kiedy był u syna to było hmmm kurde nie pamiętam ale jakoś grubo przed wakacjami ;-)
 
Carolajna hahah tez się wzbraniam od dzwonienia do niego bo każe odrazu na oddział przyjechać ;-) juz ostatnio na wizycie się śmiał ze jak będę szaleć zabardzo to mnie położy na oddział bo sobie sam przypomniał ze w poprzedniej ciąży w tym okresie zaczęły się problemy ;-)
 
Witam się i spadam do kuchni brać się za robotę. Nie chce mi się, ale jak teraz tej imprezy nie zrobię, to już chyba nigdy. Mąż co prawda mówił,że zawsze możemy podać paluszki i kanapki, ale jakoś sumienie nie pozwala :-D


Uważajcie na siebie dziewczyny i miłego dnia Wam życzę :-)
 
reklama
Do góry