reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Bettina - a może spróbuj się dzisiaj poumawiać do tych lekarzy. Na pewno będziesz spokojniejsza jak podejmiesz decyzję co do oddziału i jak będziesz wiedziała co z porodem. Co do CC to chyba jest tak, że to specjalista z danej dziedziny musi Ci dać takie wskazanie. Tzn ginekolog zaleci Ci CC, jeśli problem dotyczy jego dziedziny, na innych w końcu znać się nie musi.

Bozienka, Jadźka - współczuję niewyspania. Też liczę na dodatkową drzemkę w ciągu dnia :-) Jadźka - powodzenia na wizycie.

A ja zmęczona jestem i bez schodów ;-) w ogóle od jakiegoś tygodnia zaczęłam odczuwać brzuch, tzn zaczął mi przeszkadzać jakoś bardziej, a jak pomyślę, że będzie jeszcze większy to w ogóle mam ochotę zrezygnować ;-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny

Ja ze schodami jeszcze jakoś sobie radzę, ale też mam często zadyszki i męcze się dwa razy szybciej. Niestety będzie tylko gorzej do końca ciąży :-)
Też średnio sie wyspałam, córa znów mnie w nocy obudziła i wołała, nie wiem o co jej chodzi z tymi pobudkami, może koszmary też ma
A ja jestem przez to zmęczona i niewyspana

Dzisiaj w Lidlu mają być kombinezony z misia dla maluszków, jedziemy zobaczyć, może coś zakupie

Miłego dnia :-)
 
Mi się znowu humor popsuł. Chciałam po raz setny zakupić bilety na Disney on Ice, oczywiście blacha bo te dobre się skończyły albo są pojedyńcze.
Dlaczego takie drobiazgi wyprowadzają mnie z równowagi do tego stopnia, że wszystko inne też jest nie tak???
Nie lubię!
 
Oj Carola czasami nie trzeba być w ciąży zeby wszystko wyprowadzało z równowagi hehe

u mnie hałas i harmider bo drzwi w końcu wstawiają masakra do tego nie spałam od 2 w nocy dopiero koło 6 padłam ale przed 8 już robotnicy wchodzili do mieszkania, Obudziły mnie w nocy ruchy młodej zaczyna mnie to martwić bo mam wrażenie ze jej jest źle i wogóle nie śpi! Myślałam że to taki jeden jej dzień a dzisiaj już trzeci, chyba dryndnę do gina czy to normalne, miała któraś tak????
 
Demolka! I wszystko jasne :) ;)
 

Załączniki

  • 1447319846222.jpg
    1447319846222.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 28
Demolka mnie często budzi w nocy :-) i np jak leżę na którymś boku i maleństwo tam jest to zaraz protestuje i musze się przekręcić ;-) unas największa aktywność jest właśnie w nocy między godziną 22 a 12 ;-) ale te ruchy teraz są bardziej takie wypychajace niż kopniaki ;-) ale jak Cię nie pokoi to lepiej skonsultować to z lekarzem i daj nam znać ;-)
 
Caro ja pamiętam 26 -27 tydz miałam istne szaleństwo w brzuchu aż falowal
Teraz mam wypuklenia jak bozenka .ale dodam ze jak maly nie raz się wypnie to ojejciu :-)można juz wyczuć pupcie i plecki
 
reklama
Do góry