reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Kropek czekamy na wieści.
Jest trochę dziewczyn z początku lutego więc kto wie...
Ja dziś 3 godziny segregowałam ciuszki od kuzynki i mam Alicję ubraną do 1r ż. Hehe
 
Bozienka masz predyspozycje na następną;)
Mi już teraz też czas szybko leci. Aż ciężko mi uwierzyć, że to już 44 dni(według aplikacji). A ja dopiero dziś pierwsze pranie zrobiłam, a reszta i tak jeszcze będzie musiała poczekać na mebelki, bo nie mam gdzie chować czystych rzeczy. Mam nadzieję, że w tym tygodniu dotrą.
Demolka a poprane już masz czy tylko posegregowane?
 
Mkvet ja poprasowane rzeczy układałam w łóżeczku a dopiero potem do szafy:)

Bozienka obyś miała rację z tym rozpakowywaniem, ja bym chciała tak do 24 stycznia wytrzymać chociaż jak znam swoje szczęście to będzie w terminie albo po.
 
Mkvet pościel, ręczniki posciel mam poprana, dziś wstawiłam 1/3 rzeczy które mam na 50/56 jutro mam plan poprasować to i resztę rzeczy wstawię. Może jeszcze uda mi się na 62 ogarnąć ale nie wiem gdzie to ułożę hehe reszta w workach próżniowych zawsze to mniej miejsca zajmuje:)

Aktoś wie co z Choco? tez ma termin na początek lutego i długo milczy?

Caro jak tam akcja się u Ciebie wyciszyła? są skurcze? Nasz wózek zamówiony czekamy na tel:)

Aschlee mam nadzieję ze Ty nadal w dwupaku:)

Moja mama zapytała się mnie czy boję się porodu i stwierdzam że chyba bardziej tego że może małej coś się stac ech... i mam nadzieję ze mój mąż zdąży:(

Oj Bozienka fajnie tak już wiedziec że za dwa tyg będzie u Ciebie już po wszystkim:)
 
reklama
No więc kochane, worek rozwiązany :happy: Forumowa Kropeczka już tuli swoje szczęście. Córeczka urodziła się z wagą 2900g i 54cm. Zaraz zakładm wątek z naszymi Skarbami!

Dla Kropeczki ogromne Gratulacje!!! :yes::-) :)
 
Do góry