reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Ola warto kupić jak nie użyjesz teraz t będziesz miała w pogotowiu. Mojej starszej córce bardzo pomógł też to było jakoś w drugim mc.
 
reklama
Ola a dawalas mu sie napuc cieplej wody? Nam tak kazala pielegniarka ale sie obylo bo zrobil sam.

Dzis tez bez kupy,za to strasznie puszcza bąki.... Zagladam do pieluchy,ze kupa a tam nic*, siku tylko.

* Zrobil u byl caly do mycia.

Zawsze jak tu napisze,ze nic to zaraz zrobi;)
 
Ostatnia edycja:
Dawałam wodę już kiedyś, wtedy pomogła, teraz nie. Mamy juz debridat, tylko na efekt trzeba bedzie pewnie poczekac.

Dzięki za rady dziewczyny :)
 
Betula z tym ćwiczeniem brzuszka to jakbyś moją starszą córeczkę opisywała. Też nie była chętna do ćwiczeń na brzuszku i przekręcania się z brzucha na plecki. Z samodzielnym chodzeniem też jej się nie spieszyło. Za to mowić zaczęła jeszcze przed chodzeniem. A teraz to tęsknię do tych czasów kiedy tylko leżała i proszę kilkadziesiąt razy dziennie aby usiadła chociaż na minutę. Teraz w swoim roczniku jest najżywszym i najszybszym dzieckiem na osiedlu.
Rodziłam w Koperniku.

Z tym mężem to go postraszyłam że zostawię go w weekend samego i ma nie tylko zająć sie dziewczynkami ale jeszcze zrobić zakupy posprzątać ugotować i wyprać i od razu wuluzował. Przerażenie w oczach miał straszne:)
 
reklama
Seforka podejrzewam, że każdy facet jak by miał zostać z dzieckiem w domu na stałe nie ogarnął by nawet połowy tego co my. ;-) ;)
Ola jak u was?

U nas wieczór spokojny bo bez płaczu ale długi. Hania zasnęła po 20 by ok 21 się obudzić. Musiałam ją przebrać bo się przesikała i jak na nowo zaczęła przysypiać to znowu musiałam ją przebrać bo jej się ulało. Czasem mamy takie dni, że przebieram ją dosłownie co chwilę. :confused2:

Dziewczyny czy któraś używa podgrzewacza do butelek? Jakiej firmy? Sprawdza się? Ułatwia życie? :blink:
 
Do góry