reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Hej! Dzięki dziewczyny za kciuki i wsparcie :-)
Magdalena narazie nic się nie dzieje co by miało wskazywać na rychły poród... dolegliwosci te same juz od paru dni i nic. Kręci to się mała w brzuchu ;-) Czekamy. Już chyba w żaden sposób tego nie przyspiesze..
 
reklama
Witam,

Jeśli kogoś interesuje jak prawidłowo nosić niemowlęta to za chwilę będą o tym mówić w pytaniu na śniadanie w tvp 2. :biggrin2:

My od wczoraj podajemy espumisan, mam nadzieję że to pomoże Tymeczkowi a tym samym mnie ;-) ;)
 
Witam się po długiej przerwie. Na początek gratulacje dla nowych mamusiek i powodzenia dla Ciebie kamisia.

U nas z malutką wszystko ok. Póki co kołki nas nie męczą ale strasznie pilnuję diety.

Co do kupek to na 100% pewna nie jestem ale coś mi się wydaje, ze mleko mamy jest tak dobrze przyswajalne i nie musi być kupek. Za to po mm powinny być regularne.

Ja miałam duży problem ze sobą. Zaraz po powrocie ze szpitala czułam się tak dobrze, zostałam z maleństwem sama i wszystko robiłam w domu. Po 2 dniach organizm odmówił mi posłuszeństwa i dostałam takich bóli ze myślałam ze to 2 poród. Całe szczęście wychodzę na prostą.
 
Tu coś jest i to samo mówiło mi 2 lekarzy.
 

Załączniki

  • 1457092582404.jpg
    1457092582404.jpg
    85,9 KB · Wyświetleń: 94
Carola, ja bylam spokojna wlasnie. Dzis zadzwonila ta pielegniarka zeby przyjsc zwazyc Malego i przy okazji obejrzy go lekarz. Zaczelam go ubierac do przychodni i....poszla kupa. Wczoraj pomasowalam mu brzuszek, i pozginalam nozki jak mowilas. Moze w koncu moj pokarm jest lepszy, plus butelka 2 razy na dobe. Duze dziecko to ma duze potrzeby;) Widocznie trawil wszystko od razu.

On ani nie ulewal,ani sie nie prężyl, dobrze spał, szybko zasypial i nie plakal i duzo puszczal baczkow. Co 3 godz byla mokra pielucha.
 
Potwierdzam że z kupami to jest tak jak mówi Caro.

Coś tu dzisiaj cisza. My zaliczyliśmy długi spacer, pogoda piękna słoneczko i 9 stopni aż się wracać nie chciało.
Teraz czekam na męża aż z pracy wróci bo dziś na obiad pizza którą ma przywieść.:)
 
Witam :) przede wszystkim ogromne gratulacje dla świeżo upieczonych mam. Dużo zdrowia i szczęścia dla Was i Waszych skarbów :)
Jestem przyszłą mamą z terminem na październik. To moja druga ciąża lecz niestety pierwsza zakończyła się o wiele za wcześnie.
Nie chcę się o mnie rozgadywac, mam konkretne pytanie. Czy może któraś z Was ma i chciałaby sprzedać detektor tętna płodu? Zależy mi na dobrym, przetestowanym sprzęcie.
Bardzo proszę o informację w prywatnej wiadomości.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)
 
reklama
Witajcie chciałam wrzucić fote Lilianki ale z telefonu są za duże i nie moge. U nas wszystko ok. Juro rano się stąd zawijamy :) jedynie co to mnie strasznie bola piersi, nie sutki, tylko całe bo mam za dużo mleka. Z rzuciłam tylko 6kg :( w związku z czym czeka mnie ciężka praca. Może karmienie piersią trochę wyciagnie. Od wczoraj jestem na zdrowej diecie i nawet jakoś nie ciągnie mnie do jedzenia. Jak patrze na moje córki to od razu mam motywację żeby wrócić do formy z przed ciazy.
 
Do góry