reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Hej!

My od soboty wieczorem znów w domku:-). Ferie się skończyły i czas było wracać do siebie. Szczerze mówiąc chociaż jestem tutaj sama z chłopcami to troszkę tęskniłam za swoim mieszkankiem:tak:.

Aniu - rezygnacja z przedszkola najwyżej odwlecze częste infekcje na inny rok...Podobno każde dziecko musi swoje odchorować, dzięki temu kształtuje mu się system obronny organizmu. Dużo zdrówka dla Malutkiej!:tak:

Syneczki - aż trudno uwierzyć, w kwotę jaką będziecie płacić w przedszkolu:szok:. W Mirosławcu płacę ok 150 zł miesiecznie, bez angielskiego. Sprawdzałam cenę przedszkola prywatnego w Poznaniu na Strzeszynie gdzie prawdopodobnie będziemy mieszkać i uległam przerażeniu- wpisowe 550 zł a za miesiąc 750 zł:szok: W państwowym brakuje miejsc więc chyba będziemy mieć niemały problem z przedszkolem choćby dla Piotrusia:-(.
 
reklama
My wczoraj bylismy na wizytach kontrolnych z chłopcami Arek miał ortodonte wszyskto ok a Kuba alergologa tez super bylismy u mojej siostry na kawie pitem urzedy skarbowe rozliczylismy sie:tak: i wracalismy do domku zachaczylismy o mcdonalds a dzis moje dziecie wymiotuje tzn na razie cisza wymiotował z rana teraz je kisielek bo na nic innego nie ma ochoty uwielbia fast foody ale jego żołądek nie toleruje takiego jedzonka a ja mam nauczkę:-(

anna ajra trzymam kcciuki z malutka i duzo zdrówka dla niej a dla Ciebie wytrwałości moze gdyby wyszła na dworek było by inaczej. Bartek u nas tez powtórzy cały alfabetale niektóre słowa i tak przekreca po swojemu a potem trzeba myślec co miało dziecie na myśli:-Ddziekuje za suwaczki:-D

patrysiu co tam u Was? Jak dzieci?
 
anna ajra - wspolczuje tej choroby ale wiem cos o tym sami niedawno przez to przechodzilismy :confused2: a jak teraz lepiej u Was??

dawna cloe - te rezerwacje to chyba dla preferujacych trojkaciki :confused2: :sorry:
a u ans walentynki w domku... nic sie nie dzialo nadzwyczajnego ... :sorry: ale bylo milo :tak:

kwiatuszek - my tez bylismy w domku - jeszze sobie odbijecie to kiedys ;-):-D

syneczki tyle za dwojke dzieci to naprawde malutko i fajnie - powinnas sie cieszyc - wiem wiem cieszysz sie :-D:-D:-D

anna ajra - u nas juz na szczescie o wiele lepiej :tak:
Sewek juz sobie odkasluje tylko... :tak:
a jak malutka... co powiedziala doktor po wizycie w domku ??

Ania 31 i jak tam Twoje dziecie?? dalej wymiotuje czy to tylko takie jednorazowe bylo?? a u nas dobrze - dziekuje, Niki sie na szczescie nie zarazila....:-)

no i my dzis po wizycie z Niki u lekarza
wazy juz 3400 ale podejrzewam ze bardzo jej zawyzyly ta wage bo ona miala troche ubran na sobie i buciki wiec mysle ze bedzie jakos 3200 ale to i tak ladnie... za 3 tygodnie szczepienie i od razu pojdziemy na bilansik - bo jeszcze nie bylismy z Sewcie,m - mielismy dzisiaj ale on jeszcze kaszlal wiec nie chcialam go tam nosic na zdrowa strone bo bym jeszcze zebrla od pielegniarek i lekarzy...
a tak poza tym to u nas juz ok...
jeszcze tylko goscie caly czas sie schodza - cZasu brak na sprzatanie i ogolnie - prace domowe...
 
Patrysiu juz dzis dobrze po południu wczoraj juz było ok apetyt wrócił a ja mam nauczkę zeby nie ciagac dzieci na niezdrową żywność wole sama zrobic im domowe cheesburgery. Dzis nadrabia wczorajszy dzień z jedzeniem.

Anna ajra
jak malutka?Co powiedział lekarz?
 
Cześć dziewczyny!:-)
Z malutką na szczęście wszystko dobrze. Osłuchowo nie ma żadnych zmian:-D, a kaszel jest zapewne od suchego powietrza, więc przeniosłam nawilżacz do jej pokoiku. Mam nadzieję, że to o to chodzi.
Byłam wczoraj u swojego gin. na wizycie „popołogowej”. Wszystko bardzo dobrze – wracam do formy:-p. Rozmawialiśmy już o antykoncepcji, bo trzeciego dzieciaczka nie planujemy – starczy!:yes:
No i mam do Was prośbę… szczegóły i pytanie do Was są na tajnym.:wink:

Gosia 78 – wszędzie dobrze, ale najlepiej w domku. :happy:
Zgadza się, infekcje są nieuniknione tym bardziej w przedszkolu.:confused2: Wiadomo, że Michaś będzie chodził do przedszkola, z tym, że rozważaliśmy by przeczekać, aż Martynka ukończy co najmniej 3 miesiące. Miałam na myśli taką chwilową rezygnację.:-)
Ania31 – jak to dobrze, że dzieci zdrowe!:tak: Ale szybcy jesteście… już rozliczyliście się z Urzędem Skarbowym…:huh: uuu… nieźle!
Jak to jest, że dzieciaki tak lubią McDonald’s i fast-food’y? Michaś też uwielbia tamtejsze frytki. Szkoda tylko, że skończyło się to wszystko rozstrojem żołądka…:eek:
A jeśli chodzi o Martynkę, to też tak uważam… spacer na pewno dobrze by jej zrobił.:yes:
patrysia – zaliczyliście z Niki już lekarza…?:huh: Widzę, że każda przechodnia ma inny zwyczaj… u nas lekarka przychodzi dwa razy do domu na patronaż, a szczepienie mamy w poniedziałek.
Malutka widzę ładnie Tobie przybiera:-), czym karmisz?

Pozdrawiam!
 
Patrysiu juz dzis dobrze po południu wczoraj juz było ok apetyt wrócił a ja mam nauczkę zeby nie ciagac dzieci na niezdrową żywność wole sama zrobic im domowe cheesburgery. Dzis nadrabia wczorajszy dzień z jedzeniem.
no to super...
hhe no mamusia masz nauczke... :tak:
Cześć dziewczyny!:-)
Z malutką na szczęście wszystko dobrze. Osłuchowo nie ma żadnych zmian:-D, a kaszel jest zapewne od suchego powietrza, więc przeniosłam nawilżacz do jej pokoiku. Mam nadzieję, że to o to chodzi.
Byłam wczoraj u swojego gin. na wizycie „popołogowej”. Wszystko bardzo dobrze – wracam do formy:-p. Rozmawialiśmy już o antykoncepcji, bo trzeciego dzieciaczka nie planujemy – starczy!:yes:
No i mam do Was prośbę… szczegóły i pytanie do Was są na tajnym.:wink:


patrysia – zaliczyliście z Niki już lekarza…?:huh: Widzę, że każda przechodnia ma inny zwyczaj… u nas lekarka przychodzi dwa razy do domu na patronaż, a szczepienie mamy w poniedziałek.
Malutka widzę ładnie Tobie przybiera:-), czym karmisz?

Pozdrawiam!
fajnie ze z malutka wporzadku
ja na wizyte popologowa ide po 6 tyg od porodu ale musze zadzwonic bo do niego dlugo sie czeka...
i tez bedziemy rozmawiac o anty
z Niki juz lekarz zaliczony - po 3 tyg wizyta a po 6 tyg pierwsze szczepienie.
a karmie piersia - oby jak najdluzej :happy:
 
Przepraszam Was ,że ostatnio się nie udzielam, ja poprostu nie mam czasu i siły:zawstydzona/y:
Tu podaje adres mojego powołania:-D : www.artofgrowing.pl
Napiszcie prosze co myślicie o nazwie, zdjęcia w galerii będą dopiero w poniedziałek:wściekła/y:. Na początek otwieram jedną grupę do 15 dzieci, następnie na piętrze będą 3-4 latki.
Ceny jak widać ale program edukacyjny jest bardzo bogaty, a dzieciaczkinawet nie zauważą,że zdobywają wiedzę.
anna_ajra- mój Piotruś przez pierwsze pół roku co dwa tygodnie był chory, to normalne i niestety nieuniknione, jak nie teraz to w szkole i wierz mi ale lepiej teraz...:sorry:
Patrysia, anna_ajra- jak ja Wam dziewczyny zazdroszcze córek:-), mąż mnie namawia na trzecie dziecko i szczerze mówiąc gdybym miała moją rodzine blisko to nie zastanawiałabym się nawet chwili. A tak... Może z rok się postaramy albo uznamy się za za starych:confused2:
Syneczki- cena przedszkola zwala z nóg:tak: W Katowicach przedszkola mają dofinansowanie do każdego dziecka 350 zł miesięcznie więc mogą być konkurencyjni a miejsc i tak brakuje.W innych miastach jest podobnie:-), za rok jak będą dzieci również zgłaszam się do kuratorium oświaty z operatami i opiniami odpowiednich służb i przekształcam się w pełnoprawne dofinnansowywane przedszkole. wóczas ceny o 1/3 spadną:-D
Całuje Was i dzieciaczki i idę spać
 
E no Kluska ja jestem pod wrażeniem:tak::-)
U as stara biducha Dziś jedziemy do galerii w Opolu ruszę się z domu przynajmniej
 
kluseczko no no - super :tak::tak::tak:
cloe - jak bylo?? zakupy jakies zrobilas??

my tez dzis bylismy w centrum u nas...
kupilam mojemu m kurtke no a sobie nic :sorry: ale coz...:happy:
byla dzis piekna p[ogoda slonce swiecilo jaknie wiem - cieplo jednym slowem :tak:
wisona sie zbliza :-D:-D:-D
stwierdzilismy ze jedziemy na wycieczke po wyplacie
albo do krakowa albo do wroclawia :tak::tak::tak:
 
reklama
Witam sie kobitki :) u nas wszystko po staremu mloda rozrabia jak szalona no i nawija nawet nauczylam jzu ja kilku slowek po angielsku;]
hmmm a u mnie co.... po 5 dniach przerwalam diete kapusciana bo ani g mi nie spadl;/ a brzuch mialam taki wdety i co chwile do wc biegalam. No i przez te diety okres mi sie 3 dni spoznial, a teraz jest jakis taki niezwyczajny (jak by chcial a nie mogl;p) dobra koncze bo nie wiem co wiecej pisac;p i musze wracac do pracy.
Pozdrawiam Was wszytkie serdecznie i caluje wszystkie dzieciaczki:*
 
Do góry