reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Hej

No i pięknie zostawić was na 24g i porody :-D hehe ale się cieszę, nie zdążyłam napisać że MYG to niebawem i już, ciekawe jak poszło co i jak

Grzechotka cc nie jest złe, gratuluję
Wikunia - ty już 41 tydzień skończony.... a ja narzekam :sorry2:

Verita ja też pytałam o wit K i D. Dziś położna powiedziała tak - K podają po porodzie, a potem sprawdzają krew w domu i jeśli matka dobrze się odżywia to i krew malucha jest ok i nie trzeba podawać wit D. Ja mam K+D i tam pisze od 2tyg do 3mż. Ja tak będę podawać przy karmieniu piersią. A nie słyszałaś że w UK mają plan wprowadzić podawanie wit D do 3rż? U nas w przychodni już się o tym mówi. Zresztą jest tu tak mało słońca to uważam, że wit D jest bardzo potrzebna.

Ja po wizycie - za tydzieńń masaż szyjki, potem 23. Jak nic nie pomoże to 24 mam iść na krew i 26 świtem stawić się w szpitalu na cc. Zaczynam się bać, nie poprawka boję się, że przytłoczy mnie to wszystko, że będzie bardzo bolało, że nie zrozumiem wielu rzeczy, że mimo, że mąż zgodził się być to nie chce, że mimo, że chcę SN to nie chcę, a mimo że wiem co to cc to też nie chce.... i takie tam... trzęsę gatkami. Nic się nie dzieje, codziennie 2g spaceru i nic. Żadne czopy, skurcze nic a nic......
 
A ja leżę na porodowce skurcze są wody odeszły wiec się zaczęło zaraz mnie na stół biorą . Przeplywy tylko nie za dobre wyszły graniczne nie wiem co to znaczy ale mam się nie denerwować no tak łatwo powiedzieć
 
Grzechotka, 3maj się:-) to znaczy rozpakowuj, ale nie bój się:-) będzie dobrze:-) i dawaj znać, bo Myg czeka na wieści o Tobie:-) ja też:-)

Trusia, i chcę i boję się? Skąd my to znamy, prawda dziewczyny?


O głod mały się budzi:-) znowu będzie butla...zjada tylko 60 ml z butli, z cyca zjadał więcej.
Bilirubina poniżej 15! Znaczy się spada, crp dobre, na morfologii się nie znam. Jutro podejdę do lekarki, niech zerknie.


A ja właśnie dostałam fotkę Mygowej Mai :-) słodziak cudny:-)
 
W odpowiednim wątku fotkę niech wrzuca mamusia.
A tu z dedykacją od Myg
" Moja kruszyna pozdrawia ciotki z bb"
 

Załączniki

  • img00156.jpg
    img00156.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 63
Ale super maluszek. grzechotka trzymam kciuki!! Mam nadzieje ze już coraz nas wiecej! A ja dziś zauważyłam ze jak ścisne brodawke to mi mleko wypływa, nie miałam tak wcześniej. Moze to jakiś znak :)
 
reklama
Do góry