reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Aha, dzięki Grzechotko ;-)

Monila, właśnie - rurki są w H&M

A u mnie grzejniki napełniają wodą, może będą już grzać :-)
 
reklama
w sobote wyciagam mezula na zakupowe szalenstwo :-p hahah


jejicu zaniedługo musze isc do tesciow a tak mi sie niechce :-p w dodatku nie wiem o ktorej dokładnie przywioza ten stoł wrrr nie lubie takiego czegos ...
 
hej
u nas pada... ale w sumie nie przeszkadza mi to

kosoku, monila ja kupiłam spodnie ciążowe z H&M i wręcz mi lecą z tyłka a rozmiar 38 czyli taki jak noszę normalnie.
chodzę w nich już jakiś czas i myślę, że do końca ciąży będą ok
jak dla mnie duży wybór był w H&M. I właśnie rurki jedne mam a drugie też bardzo wąskie.
kciuki za dzisiejsze wizyty &&&&&&&&&&&&&&
ja jeszcze 4 dni do pracy i urlop.... nie mogę się doczekać!!!!!

kasoku ja mam prenatalne 3 października więc prawie a tym samym czasie mamy :tak:

Jane, ja nie wiem, tyle tych par przymierzyłam i dupa niestety, ciasne w udach. Kupilam za to 5 par legginsow i jakos zima sobie poradzę, swetry za dupe , legginsy i wysokie botki i dam rade, do lutego, potem już poleci mi waga w dol, mam nadzieje :tak:
 
kasoku no pewnie, ja mam jedne leginsy, w jedne wchodzę jeszcze z przed ciąży i mam w planie jeszcze ciążowe dokupić.
też bym pewnie w leginsach obleciała ciążę ale do pracy jednak więcej mam zestawów gdzie potrzebne mi są spodnie:-p
 
ja tez mam taka koncepcje ze zakupie jedna pare spodni ciazowych a i tak wiekszosc zimy bede chodzic w leginscha zimowych i w swetrach za tyłek no i mam pare takich tuniczek cieplejszych na zime wiec damy rade ;-)
 
kasoku no pewnie, ja mam jedne leginsy, w jedne wchodzę jeszcze z przed ciąży i mam w planie jeszcze ciążowe dokupić.
też bym pewnie w leginsach obleciała ciążę ale do pracy jednak więcej mam zestawów gdzie potrzebne mi są spodnie:-p

No tak ,to zmienia postac rzeczy, ja to w domu przed kompem pracuje, wiec o tyle mam lepiej, chociaż czasami mam ochote ladnie się ubrać umalować i wyjść do biura :tak:
 
no kasoku powiem Ci, że teraz ten czas mnie najbardziej cieszy bo już widać ładnie ciążowy brzuszek i w pracy nie mylą z sadłem:-p mogę się chwalić do woli a że zawsze mi się ciążowe brzuchy podobały i nie mogłam się tego doczekać to cieszę się że chodzę do pracy i się chwalę... a co:-D
 
reklama
A ja się wkurzyłam ostatnio bo w dwóch H&M -ach w Szczecinie nie było ciążowych rzeczy...
To miasto jest pomylone jakieś. Mam dwie pary spodni od szwagierki. Rozm 40 i są na mnie dobre tylko póki co muszę założyć do nich pasek w szlufki. (normalnie noszę 38). Chciałam sobie właśnie czarne rurki w H&M dokupić to nie mam gdzie... świetnie.
 
Do góry