reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutoweczki sie chwala (zdjecia testow, brzuszkow, dzieci, mezow, plackow, psow etc:-)

reklama
Patik, katek jest zajety;-)... ja tam nie placze, ja sie w nim zalewam lzami nad swoim wygladem:angry: wygladam jak w 8miesiacu, mam wrazenie ze nic mi nie spadlo po porodzie:baffled:
 
Kobiety nie przesadzać ! :-p ja nikogo nie chciałam zdołować.. mimo to, że nie został mi jakis mega brzuch to jednak 8 kg jeszcze do zgubienia :)

Każda jest inna i każdy organizm w swoim tempie dochodzi do siebie a Wy na pewno nie wyglądacie tak jak piszecie.. ZDJĘCIA PROSZĘ!!!!!!!!

pS. MARTUSZKA5 - boski Feluś :)
 
Martuszka - śliczny Misiaczek z Twojego Felusia:tak:
martik u mnie niby spadło dużo, ale ja też dużo przytyłam bo prawie 22 kg:szok: a poza tym przed ciążą szczuplakiem to też nie byłam:baffled: oponka wisi, a rozstępy miażdżą moje poczucie własnej wartości:wściekła/y: nawet nie mam kasy żeby inwestować w super środki na walkę z nimi:-( to sobie ponarzekałam:sorry2:
 
Madziku- to jakis żart? Co mają powiedzieć te rozpakowane, które wygladają dalej jak nierozpakowane......:rofl2::rofl2::rofl2:

ale wiesz wy macie pocieszenie na rękach i przy cyckach, a my nadal w środku ;-)

Martuszka cudownego masz synka :-)

mamuśki dawać zdjęcia dzieciaczków jak rosną!! nie ładnie tak samemu się cieszyć takimi skarbami :-D
 
reklama
Orchidea normalnie dół maksymalny :-D a tak serio, super wyglądasz. W życiu bym nie powiedziała, że 10 dni temu dziecko urodziłaś. W ogóle bym nie powiedziała, że byłaś w ciąży. Pięknie :happy2:

A Feluś cudowny za każdym razem zakochana jestem w nim na nowo :-)
 
Do góry