reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutoweczki sie chwala (zdjecia testow, brzuszkow, dzieci, mezow, plackow, psow etc:-)

reklama
Małe porównanie...
Pierwsze zdjęcie: 5 tygodni i 3 dni po porodzie. 4kg do wagi sprzed ciąży... na zdjęciu widoczny wtraźny flak :-:)-(

Drugie zdjęcie: 40 tydzień i 5 dzień ciąży. ok 16 kg na plus

Trzecie zdjęcie: Już w pierwszych tygodniach ciąży - waga nieznacznie na plus, przez nabranie wody...


Tak patrze na te zdjęcia i chyba nie jest źle...
 

Załączniki

  • ciąża.jpg
    ciąża.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 168
Gnidka- wogole nie interesuje mnie Twój flak, bo oczu nie mogę oderwac od....cycorów! Czy ja dobrze widzę?:szok:
:-)
I dolączam do Kwasi, jak to jest flak, to ja mogę się w szafie schować i nie wychodzić do osiemnastych urodzin Felka:cool2:
 
Gnidka- wogole nie interesuje mnie Twój flak, bo oczu nie mogę oderwac od....cycorów! Czy ja dobrze widzę?:szok:
:-)
I dolączam do Kwasi, jak to jest flak, to ja mogę się w szafie schować i nie wychodzić do osiemnastych urodzin Felka:cool2:


Dobrze widzisz... mam cyce jak donice... i to jeszcze były cyce z rana, a z racji, że Antek słabo w nocy je, to co rano mam nawał, który później normuje się do 2 pierwszych jego posiłków. Wcale mi z tym dobrze nie jest bo czuje ich ciężar ze zdwojoną siłą - w końcu po porodzie nasze ciało jeszcze dłuuuuugo dochodzi do siebie. A jak jeszcze Tośka noszę to już w ogóle dramat i wtedy ratuje mnie chusta.
 
Gnidka- super wygladasz! I Ty slonce chyba flaka nie widzialas na
brzuchu;-)
Zuzia- sliczna ta Twoja Martusia:happy: a imie to w ogole ma super! mysle, ze wiecej ciotek lutowek to potwierdzi hihi bo tak sie nam tu trafilo, ze co druga to Marta:-)
 
reklama
Do góry